Skocz do zawartości

Sprawdzone metody na kaca


Dareek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że czas świąteczny wiąże się z przyjazdem bliskich to na sucho wielu z nas nie będzie siedziało :)

I mam pytanie, macie jakieś sprawdzone sposoby na kaca? Najlepiej stosowane przed napiciem się czystej bądź w trakcie jej picia.

Wiadomo że najlepiej wiedzieć kiedy skończyć, ale przyjeżdża do mnie rodzina z którą długo się nie widziałem i pasowało by się coś napić :)

Jeśli macie jakieś sprawdzone to podajcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Po pierwsze każdy organizm ma kaca po czym innym wódka piwko itp. Więc najlepiej pij to co najlepiej Ci wchodzi w dodatku proponuje ograniczyć ilość spalonych fajek w trakcie picia, spożycie sporej ilości witamin (głównie witaminy C bo alko ja wypłukuje z organizmu) i oczywiście jak zaczynasz pić wieczorem to zjedz sowite śniadanie potężny obiad a potem w trakcie już tylko zakanszać dodatkami :D Dobrym pomysłem jest jeszcze spożywanie dużej ilości płynów nie alkoholowych w trakcie picia bo jak wiadomo alko odwadnia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie na kaca praca nie pomaga:(.Ale z doswiadczenia wiem ze kaca trzeba przejsc na totalnej glodowce.Jesli palicie do % to albo duzo mniej spalic albo najlepiej wogole ,bo kac jest po fajkach nie po %! Ewentualnie zmienic trunek.OD 2 dni pije whisky i kac mi nie w glowie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie wytrzeźwieć po grubszym spotkaniu odrazu. Kac być musi, można jedynie ograniczać skutki.

 

Wiadomo, w trakcie, trzeba wypocić, dużo jeść i jeszcze więcej pić. Dla mnie picie bez popity to pokaz sił tylko na drugi dzień gdzie te siły :) Dobrze jest sobie na koniec imprezy wypuścić pawia na wolność, żeby oczyścić organizm z toksyn :D Na drugi dzień klin, mleko, maślanka, ciepła herbata, ciepły obiad i sen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No włąsnie z tym wypuszczaniem pawia na wolnosc to jest tak, ze nie uwazam tego za dobry pomysł :P Dla mnie to oznaka tego ze ktoś sie nie potrafi kontrolować a z takimi osobami nie lubie pić, co nie znaczy ze mnie nei zadrzyło sie nigdy przegiac pały.... No chyba ze rano, jakimś cudem przegrasz pojedynek na śline...to jest mega nieprzyjemne ale ulga niesamowita :P

 

Swoja droga:

 

http://www.youtube.com/watch?v=AGlDjbx_Z-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...