Skocz do zawartości

carpower jaka moc w mostku


baku_baku250
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może i ma, ale moje zdanie jest takie - Tą moc daje przez pierwsze kilka sekund :D

Na Twoim miejscu był się nastawił że ma w mostku 4 Ohm ma 2 X 200-250 RMS :D

Ale moje zdanie to moje :)

 

Tu masz Dane Techniczne wrazie co, jak ktoś inny będzie Ci chcaił pomóc

żeby szukać nie musiał ;

post-1-1228044349.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baku_baku250, musisz patrzeć po używkach na allegro, czasami pojawiają się "kawiory" w naprawdę śmieszcnych pieniądzach.

 

Carpowerowi nie można wiele zarzucić, jak już wspomniałem dobre chłodzenie i jakość wykonania to główne jego cechy. Pamiętaj, że przy napędzie przetworników, również niskotownowych moc to nie wszystko :)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten piec i szczerze powiedziawszy jak za tą cenę nie można mu wiele zarzucić. Klasowo raczej stoi na podobnej półce co Twoje Hertze także zdaje mi się, że jak chcesz mieć gwarancję i nienajgorszą jakość to bierz :) Używek Ci nie polecę, konkretnie, bo raczej tak jak szybko się pojawiają tak szybko znikają a są zupełnie przeróżniste :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie ze poradzi on sobie w mostku pod 2 ohm?? Kurde szukam jakiegos 4 kanałowca albo monoblock do 600zł ale musi byc stabilny w 2ohm i musi utrzymac za morde tandem 2x Re re10-s4... a 2 pozostałe kanały ewentualnie wykorzystałbym pod przód. Maja po 175w rms(dane poroducenta) a moj zmostkowany axton c502 nie daje sobie z nimi rady, smiem twierdzic ze da sie z nich cos jeszcze wyciagnac :D

Swoja droga xetec gravity g4-600

Ewentualnie jakas 2 kanałówka w mostku stabilna ktora sobie z tym poradzi, bo ewentualnie drugi wzmak pod przód mam..

Apropos, nie chce ktos axtona?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko co?? wielkosc ma znaczenie... bo nie am miejsca na wielki monoblok, znów na 4 kanłówke duza mam,zakladajac ze spinam 2 kanały w mostek i 2 w przód a wyrzucam oba dotychczasowe wzmaki.

 

[ Dodano: 2008-11-30, 14:39 ]

http://img229.imageshack.us/img229/6373/bagaj4wf6.jpg

http://img229.imageshack.us/img229/bagaj4wf6.jpg/1/w800.png miejsca na zwmaki jest tyle, druga strona kategorycznie odpada, bo woze długie przedmioty i musze skladac siedzenie...

 

[ Dodano: 2008-11-30, 14:40 ]

http://img143.imageshack.us/img143/6759/bagaj2iu3.jpg

http://img143.imageshack.us/img143/bagaj2iu3.jpg/1/w800.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie ze poradzi on sobie w mostku pod 2 ohm??

Te piecyki wytrzymują takie eksperymenty ale czy na dłuższą metę to nie wiem :/

Z ciekawości podpiołem ostatnio 2 x PB S-10 w 2Ω pod mostek HPB1502 i powiem że głośniki grały na maxa przez jakieś 15min i wzmacniacz to wytrzymał ale dotknąc go prawie nie można było :D

Dla porównania taki sam eksperyment pod glowem i od razu PROECT :/

Tak więc jak by dał carpower-owi dobre wymuszone chłodzenie to może i by grał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko co?? wielkosc ma znaczenie... bo nie am miejsca na wielki monoblok

Poszukaj sobie małego monobloka, ale zeby był mocarny, takie Xetec G500, G1200, to są małe wymiarowo piece, a watófffffff mają co nie miara, szczególnie ten G1200 :D choć mój G500 radzi sobie spokojnie z 500 watami rmsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może taki mono hifonics hercules VII http://allegro.pl/item490402267_hifonics_h...lock_tanio.html . Ma gdzieś koło 400 W przy 2 ohmach, oldschool robiony przez zed audio. Sam takiego mam i nie narzekam, jeżeli jest w 100% sprawny, nie grzebany i nie ma spuchniętych kondów to w tej kasie jest absolutnie bez konkurencji. No i nie jest przesadnie duży, popieram też zakup mono xeteca zupełnie przyzwoite piece.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxtz, seria Power ma duże lepsze chłodzenie, ale wiadomo wzmak nie został stworzony do takiej pracy i może lepiej nie ryzykować.

 

mastah22, rozejrzyj się za Audio System Twister F2, rzadkie piece, ale niezłe. Nie wiem jak w starszych seriach (takich jak mój), ale w nowszych nawet producent podaje stabilność w mostku dla 2ohm. Rozmiar wzmacniacz jest śmieszny, niewiele większy od... zmieniarki... a w dodatku połowa powierzchni pieca to radiator :D Naprawdę w tych pieniądzach bardzo dobry sprzęcik.

 

A właśnie, nie orientuje się ktoś jak AS Twister F2-280 radzi sobie w 2ohm mostku? Jak wspomniałem nowsze serie( te srebrne) mają podane przez producenta moce dla mostka 2ohm, ja jednak znalazłem o swoim wzmaku inf o mostku 4ohm. Ze zdjęć bebechów można zauważyć, że starsza i nowsza seria w środku jest niemal identyczna. Wie ktoś coś na ten temat?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co bedzie najlepszym lepszym rozwiazaniem sposród tych trzech??

Axton c109 mono 420watt@2ohm

CP 4/400 2x320rms @4ohm

Rx 44 2x320rms @4ohm

 

Czytam i czytam na temat tego magnata juz pol dnia, jesli ma on rzeczywiscie te 300rms to jest sposród nich najtanszy, nie zalezy mi na jakosci bo ma pedzic suby, tylko suby..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kupować wzmacniacz o mocy 2x 320w rms dla głośników 2x175w ? Wystarczyłby taki 2x 200 ale "lepszej" jakości .

 

PS: jeśli bym miał wybierać z tych podanych to oczywiście Axton .... i wcale nie przez to ,że mam taki ale po prostu mono, to mono ,a 2 kanały NIGDY nie ustawisz żeby grały tak samo ... nawet jeśli podasz taki sam sygnał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mo wiec zapodalem posta w sumie profilaktycznie, bo myslalem ze Rckford mi umknie, jednak wygrałem aukcje z RF Power 500bdCE i mysle ze bedzie najodpowiedniejszym sposród omawianych i w przyszłosci pozowli na podpiecie czegos "z jajem" z racji 600W rms w 2ohm...

 

[ Dodano: 2008-12-07, 22:01 ]

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=490329115 Link do aukcji z Rckforem. Co myslicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...