Skocz do zawartości

DLS IRIDIUM DUI6 czy R6A


maniutek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie Panowie.Które z tych wooferów są lepsze jakościowo waszym zdaniem?Mam okazje kupić jedne i drugie w podobnej cenie ok 400 zł za używki oczywiście.Czy wogóle lepiej nie pakować się w towar z drugiej reki i kupić coś z niższej półki ale za to nowego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne grają w kilku litrowej paczce a drugie w pełnych drzwiach,resztę już sam sobie dopowiedz :wink2:

 

Pozwolę sobie dopytać.

 

W paczce oczywiście DUI6? Mógłbyś Radku więcej napisać o wooferach tak wrzuconych? Do 2waya, czy 3waya? Coś ciekawego wtedy reprezentują czy nic specjalnego?

 

Te kilka litrów to 3-4 czy bardziej 7-8? :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent zaleca 6 litrów,więc tego należy się trzymać.Nie sprawdzałem w innych litrażach.W pełnych drzwiach te głośniki to nieporozumienie.W komorach zagrały bardzo dynamicznie ze sporym wykopem(3 way).

Aha, nie interesowałem się wcześniej nimi i nie patrzyłem ile zaleca producent.

Ciekawa opcja.

 

Dzięki za info:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma to grać aktywnie albo w 2 way to iridium jak pasywnie i w 3 drogach to R6 , woofer r6 bardzo nisko schodzi i bass ma naprawdę fajny ale w moim przypadku iridium lepiej mi się zgrał aktywnie z resztą sprzętu też pasowało mi ze magnes ma o polowe mniejszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z pierwszych zestawów które wessały mnie w świat CA . Bardzo zrównoważone i grające w każdym paśmie co najmniej dobrze . Kick i zejście nie porażało ( pełne drzwi ) ale średnica i fundament naprawdę na plus . Podałeś głośniki dla mnie z 2 różnych światów , iridium bardzo kulturalne z bardzo ładną średnicą , R6a brutale łamiące piszczele bez średnicy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne tzn np lane betonem?

Pełne jako niczym celowo nie ograniczanej objętości drzwi .

Zalej sobie kawę , w kubku do pełna , czy jakie inne naczynie innym ciekawym płynem :) .

Wisiorkowe drzwi nie miały dużej objętości , dziś nie potrafię jej jednak precyzyjnie określić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...