Skocz do zawartości

Auto HiFi & Tuning


nubi3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Drogi panie moderatorze ,pana zadaniem jest między innymi pomagać a nie utrudniać - tak mi się wydaje :wink: . Opisać okładki wszystkich numerów oprucz tego poszukiwanego PIERWSZEGO wydanego - toż to klawiatura się przegrzeje :orany: . Chyba że poprosze Trucka , jemu pisanie lekko przychodzi :P .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi panie moderatorze ,pana zadaniem jest między innymi pomagać a nie utrudniać - tak mi się wydaje :wink: . Opisać okładki wszystkich numerów oprucz tego poszukiwanego PIERWSZEGO wydanego - toż to klawiatura się przegrzeje :orany: . Chyba że poprosze Trucka , jemu pisanie lekko przychodzi :P .

Ale macie problem , każde wydanie począwszy od pierwszego posiadało swój kolejny nr

 

Pierwszym numerem był chyba 07/08/2002.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że to padło. :zalamany:

Przydałoby się na naszym rynku takie pismo.

Nic sobie nie pada bez przyczyny.

W tamtych czasach dla zapewnienia jako takiego bytu gazety, sprzedaż musiała się kształtować na poziomie 10-15 tys egz i regularne zapłaty za zamieszczane reklamy.

Nie specjalnie wierze w sprzedaż takiego nakładu w dzisiejszych realiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie specjalnie wierze w sprzedaż takiego nakładu w dzisiejszych realiach.

 

Tak właśnie myślałem...

Szkoda, bo tytułów o domowym audio mamy kilka: Audio, Audio-Video, Hi-Fi i Muzyka, a nawet zaczęła wychodzić polska wersja Hi-Fi Choice.

A o car audio ni ma... :mur1:

Żeby chociaż dział CA był w którymś z tych pism. Nie kumam tego, bo zainteresowanie tematem jest spore.

8 tys. użytkowników ma to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT również padło , niedawno ukazał się ostatni papierowy numer. Od teraz tylko na Facebook-u. Ale w kontekście CA to akurat niewielka strata.

Dzięki "Auto HiFi" zrealizowałem swoje pierwsze nagłosnienie . O istnieniu specjalistycznych portali nie miałem pojęcia.Może kiedyś powstanie nowe pismo o tej tematyce. Nie traćmy wiary.

 

Oto fotka okładki , może teraz będzie łatwiej.

post-6840-0-98537900-1354475543_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT również padło , niedawno ukazał się ostatni papierowy numer. Od teraz tylko na Facebook-u. Ale w kontekście CA to akurat niewielka strata.

Dzięki "Auto HiFi" zrealizowałem swoje pierwsze nagłosnienie . O istnieniu specjalistycznych portali nie miałem pojęcia.Może kiedyś powstanie nowe pismo o tej tematyce. Nie traćmy wiary.

 

Oto fotka okładki , może teraz będzie łatwiej.

 

Nawet nie wiedziałem, ale mam ten numer. Dopiero okładka mi rozjaśniła tępy umysł :)

 

Niestety egzemplarz dostał ostro w kość. Górna część gazety dostała kiedyś wilgoci i się skleiła. Część stron jest porwana i nieczytelna. Zależy jakie artykuły Cię interesują ale te (według mnie) ciekawsze są całe (Mercedes Pioneer, Opel Vectra, Deawoo Matix, VW Passat czy recenzje sprzętu Brax, MSK, Sinfoni. Najbardziej w kość dostały testy wzmacniaczy, głośników czy jednostek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy zdobędę ten numer to kolekcja będzie kompletna i za przyzwoleniem autorów :wink: chętnie użyczę do stworzenia wersji elektronicznej :ok: . Oczywiście do wglądu przez forumowiczów :cwaniak:

 

Poniekąd skorzystałeś z mojej podpowiedzi ;)

Należy słuchać mądrzejszych na wyższych stanowiskach :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem przesyłkę z pierwszym numerem "auto hi-fi" :hurra: .Dzięki Marcyś :padam:. Zgodnie z opisem lekko sfatygowane ale to co najważniejsze , czyli treść jest doskonale czytelna . Mimo wszystko będę szukał możliwości zakupu egzemplarza na własność. Jeżeli komuś jest zbędny , to proszę dać znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...