Skocz do zawartości

Hajendowe piece


grissley
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Soundstream'ami trzeba podobnie uważać jak z DLS i paroma innymi firmami, gdyż wiele jest podrabianych, było juz to też wielokrotnie opisywane, sam tak się dałem wrobić, ale te oryginalne i ze starej szkoły to bardzo zacne piece.

A po czym poznac takowa podrobke? kupilem na amazonie soundstreama rubicona 4.600 i zaciekawily mnie te podrobki...jest szansa kupic taka na ww stronie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jeżdże z Gienkiem pod górą i środkiem ale takim prawdziwym - druga seria.

 

Słuchałem i widziałem konstrukcje Profile Two i wystarczy.

 

Italiano, może do pupy nie są, ale to jak porównanie Naka CD300 do 500 :) Niby firma i stylistyka ta sama a 300 ma bebechy z jakiejś manty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najlepszych wzmaków jakie słuchałem. Wersja limited. Dorwałem nóweczkę w zajebiaszczej cenie. Gra u mnie w domu jako sprzęt domowy wraz z Xes-Z50.

 

Wieczorem wrzucę dane techniczne. Z tego co pamietam ma to to 2 x 100 W RMS na kanał. W środku pełne dual mono. Jedyne miejsce wspólne to początek zasilania czyli zaciski zasilające. Mam gdzieś rozbierane foty - poszukam to wrzucę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam korzystam z zasilacza komputerowego, ale radzi sobie tylko z "mniejszymi" wzmacniaczami Po podpięciu jakiegoś "mocarnego" pieca i odkręceniu gałki klęka. Z przyjemnością wymieniłbym sekcję zasilania na coś bardziej cywilizowanego, więc wszelakie propozycje mile widziane :) Nie mniej jednak DLS/Genesis DA-100 pędzi stereo w domu i radzi sobie całkiem nieźle :) Swojego czasu 9833 robiło za jednostkę :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu, Ty jesteś tak zakręcony, że nawet w chałupie masz sprzęt CA :przestraszony:

Ty tak na poważnie czy se jaja z nasz robisz?

Czym Ty to zasilasz ?

 

Zasilam to z akku żelowego 120 Ah ładowanego Ctek 7.

Tak - jestem tak zakręcony :)

 

Dlaczego ?

 

Bo te klocki grają tak, że aby kupić domówkę musiałbym wydać w cholere więcej kasy na klocki zasilane z 220 V...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...