Skocz do zawartości

Hajendowe piece


grissley
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

bo chodzi tez o dostępnosc w EU a te chyba mają/mialy najlepsze. Badz co badz jesli lubi sie egzotyke to znajdziesz tez i Zapco Studio, Arc Audio SE, Tru Tech (ale tutaj to raczej jednostki jak nie jednostka :P ) a te piece jesli mozna tak nazwac to chyba są postrzegane jako "hajend"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś nie liczy się z kasą na CA to w 9 przypadkach na 10 siedzi u niego albo Brax, albo Steg MSK

nie wiem czemu od razu zakładasz ze nie liczy się z kasą, moze taki ktoś bardzo długo oszczędzał pieniążki by realizować marzenia, zdając sobie sprawę z poświęcenia jakie trzeba oddać swojej pasji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brax X1000 - cena ok 1000-1400zł

Sony M1 - cena od 1000 w góóóóóóórę :)

 

tak więc do nieliczących się z kasą dokładamy każdego użytkownika M1'ek :D

 

A tak na poważnie, ja bym dopakowal jeszcze piece Mcintosh i Musee dośc popularne w japoni i całej azji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi złośliwością i wypowiedziami kompletnie nie związanymi z tematem (jak moja np.) :wink:

 

Już się miałem odgryźć, ale dam spokój ;)

 

EDIT

 

Aaa, właśnie - a jak się ma Soundstream do tego towarzysta? Całkiem o nim zapomniałem, nigdy go nie słyszałem, ale wydawało mi się kiedyś, że to chyba podobna półka...? Przynajmniej niektóre modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kto wymyślił ten "radiator" na tego soundstream`a miał niezły stuff do palenia i mu to wyszło nieziemsko zayebiście!

Przecież to od razu widać, że wzór ściągnęli stąd :

http://hr-soundlight.cz/images/py2h30r1.jpg

tylko go sztucznie postarzyli aby było, że ich był pierwszy. :wink:

Nawet oczek świecących nie umieli zrobić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to od razu widać, że wzór ściągnęli stąd :

Dołączona grafika

tylko go sztucznie postarzyli aby było, że ich był pierwszy. :wink:

Nawet oczek świecących nie umieli zrobić .

 

A ja bym to ujął inaczej, że to jednak Pierdzing zjechał soundstreama, ale tnąc koszty do minimum starczyło tylko na taka główkę, na osłodę dodali 2 x led co by się oczka świeciły dla bajeru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Genesis ? Oni mają w swej ofercie produkty bardzo "typowo" hajłentowe.

Wracając do sedna prawidłowość zasady, że HI end to coś co "kosztuje" powyżej tysia rodzi takie wlaśnie opinie.

Ja powiem tak DOBRE ... MUSI być drogie a drogie nie zawsze jest do końca dobre.

Porównuję tutaj produkt stricte hajendowy pieca Soundstreama DAVINCI (bo naocznie i nausznie miałem przyjemność ćwiczyć) wygląd piękny, pokusiłbym się o stwierdzenie, że jest urodziwszy od krasnego Sinfoni i w dodatku jest drogi (i ciężki w zdobyciu) ale biorąc go uchem już sie takim hajentem nie okazuje... załatwiały go wiele tańsze i sporo szpetniejsze wobec których użycie zwrotu hiend każe się jednak zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Genesis ? (...)

Wracając do sedna prawidłowość zasady, że HI end to coś co "kosztuje" powyżej tysia rodzi takie wlaśnie opinie.

 

O, właśnie. O Gienku też zapomniałem.

Co do kasy - ciężko, żeby hajend kosztował poniżej tego tysia. Chociaż mam wrażenie, że klocki podane w pierwszym wpisie są od jednego tysia jednak dość odległe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...