Skocz do zawartości

Czasowytracacz


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Haha :rotfl: Ja wędkarstwo w każdej postaci, ale na lodzie jest ta atmosfera, a radość z nawet malutkiej rybki... Bezcenna :wink: Już wędki podlodowe mam złożone, świder naostrzony, chęci co niemiara - ba, jutro atakuję :hyhy: Marcyś, byłem na Pomorzu w wojsku, w Bieszkowicach :) Mówi Ci coś ta nazwa :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Haha :rotfl: Ja wędkarstwo w każdej postaci, ale na lodzie jest ta atmosfera, a radość z nawet malutkiej rybki... Bezcenna :wink: Już wędki podlodowe mam złożone, świder naostrzony, chęci co niemiara - ba, jutro atakuję :hyhy: Marcyś, byłem na Pomorzu w wojsku, w Bieszkowicach :) Mówi Ci coś ta nazwa :hyhy:

Zbyt wygodny jestem żeby przesiadywać na lodzie:)

 

W sezonie jeżdżę co weekend do Borów Tucholskich. Mamy tam jeziorko 50ha wydzierżawione przez ok 20wędkarzy i zamknięte (czasem jakieś pojedyncze zezwolenia). Razem ze starym dwie przyczepy w kącie. Kilku znajomych w koło, grill piwko a rano na łódź na szczupłego czy okonia. Bo ja głównie spining:) Staruszek męczy też spławik. Pięęękne karasie tam są. 2-2,5kg to nie rekord a zdarzało się po 20 takich przez 4 godziny. W tym roku też padł karp na spławik 16,8kg.

 

Zresztą poza wędkowaniem robimy w czymś innym... ojciec ma sklep wędkarski (a w zasadzie zoologia, akwarystyka i wędkarstwo) w Gdańsku, w którym razem pracujemy:)

 

Jutro trza założyć wątek. Bo widziałem kilka osób co jakiś czas o wędkowaniu wspominało:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dopiszę coś od siebie, poza CA i zlotami, spotami, piknikami itd. :P dochodzi u mnie "zbieractwo", konkretnie kolekcjonuję filmy na DVD i Blu-Ray, te w 3D od niedawna też :hyhy:

Poza tym dochodzą gadżety filmowe, tak figurki i inne "zabawki" również :P, ja od dłuższego czasu jestem maniakiem i filmowym i serialowym, także kino również te domowe i komputerowe - seriale, no i od bardzo dawna nie byłem, ale się wreszcie wybieram na siłkę, także będzie kolejny czaso pochłaniacz.

 

PS

Ale nade wszystko to praca, w razie czego to - glikol mą miłością :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięęękne karasie tam są. 2-2,5kg to nie rekord a zdarzało się po 20 takich przez 4 godziny.

Marcyś pewny jesteś że to karasie ?? Nigdy nie udało mi się takiego złowić , ba nawet połowy z tego . Zacytuje nawet pewien fragmet z opisu polskiego karasia z neta

 

" Ryba ta rośnie bardzo powoli, osiąga na ogół długość 15-20 cm i wagę 20-30 dkg. W dobrych warunkach jednakże karaś może dojść do znacznie większej wagi. Rekordowy okaz złowiony w Polsce

miał 49 cm długości i ponad 2 kg wagi. Takie sztuki zdarzają się jednak niesłychanie rzadko."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rekordów - to, co jest oficjalnie, a to co czasami udaje się złowić... ;)

taaaaaa szczególnie jak później się kolegom opisuje :D , rekordy są tak wyśrubowane że już chyba nigdy nie zostaną pobite , zernij jakie tam okazy są to szczena opada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś się z was bawi w krótkofalarstwo tak dla zabicia czasu??

Zawsze mnie to ciekawiło, znam kilku ludzi któzy wysyłaja rózne dziwne pocztóki tego typu :P

qsl_sq7hji.jpg

 

 

Ja nie mam czasu, ale zmieniłem TV i zaczynam chorowac na jakas konsole na wieczory....i noce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcyś pewny jesteś że to karasie ?? Nigdy nie udało mi się takiego złowić , ba nawet połowy z tego . Zacytuje nawet pewien fragmet z opisu polskiego karasia z neta

 

" Ryba ta rośnie bardzo powoli, osiąga na ogół długość 15-20 cm i wagę 20-30 dkg. W dobrych warunkach jednakże karaś może dojść do znacznie większej wagi. Rekordowy okaz złowiony w Polsce

miał 49 cm długości i ponad 2 kg wagi. Takie sztuki zdarzają się jednak niesłychanie rzadko."

Oczywiście, że japońce. Zwykły tam był ok 1,5kg choć ciężko stwierdzić czy nie mieszaniec. Gdzieś jest zdjęcie na komórce a w robocie karaś znajomego ponad 3k na zdjęciu. Zeskanuję w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie pocztówki to karty QSL inaczej potwierdzenie łączności

Bawiłem się w CB i KF dłuższy czas :) Miałem łączność z domówki na 11m z kongo , włochami , Hiszpanią itp Z Mobila najdalej udało mi się na monitorze włoskim 27.555 Pogadać z erim z Cavan Irlandia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...