Skocz do zawartości

Wzmacniacz home audio


pawellaby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Swojego czasu miałem w kompie Sound Blaster Live 5.1 - w tym samym czasie koleżka zakupił właśnie Audigy 2 ZS. Na podobnym zestawie głośników różnica była znaczna na korzyść Audigy :wink:

 

Myślę że do pułapu 100zł warto się zainteresować tą kartą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś minimalne zakłócenia z komputera są chyba nie do uniknięcia, u mnie najwięcej "siała" prądożerna karta graficzna. Za to dla porównania na integrze słychać było nawet jak poruszam kursorem albo przewijam strony internetowe :D

 

 

 

A kablowke masz?

Sugerujesz żeby podłączyć pod antenę tv? ;)

 

a tak na powaznie - nie masz zbiorczej w budynku?

Być może mam, ciężko powiedzieć bo puszka znajduje się w drugim pokoju i to za meblościanką na całą szerokość ściany, więc sobie daruje. :zalamany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Nie wiem jak teraz ale kiedyś programy radiowe były rownież w kablówce.

 

Zależy od operatora, bo jedni ślą analog(możliwość wpięcia bezpośrednio w tv, czy też wtyk radiowy w amplitunerze) równolegle z cyfrą(potrzebny dekoder) a inni już tylko po cyfrze wtedy lipton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz żeby podłączyć pod antenę tv? ;)

ja w analogowce mam 2 wyjscia - tv i radio (wbudowane odpowiednie filtry)

Być może mam, ciężko powiedzieć bo puszka znajduje się w drugim pokoju i to za meblościanką na całą szerokość ściany, więc sobie daruje.

ja tez lata temu "zamurowalem" podczas remontu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

w koncu odebralem moje ALR ! :))

 

a podsumowujac bo pewnie juz zapomnieliscie !

 

Gra u mnie teraz ALR JORDAN Basic4 + wzmak : Yamaha AX -530

 

Gra to super czysto i kulturalnie , jak dla mnie porownujac muzyke w aucie to audio w moim domu obecnie jest duzo lepsze :P super sie tego slucha , detal jest ogromny :)

 

a jak trzeba to mozna tymi malenstwami taki rozpiździel zrobic ze sam sie zdziwilem , ze tak male kolumny potrafie zrobic taki "szał"

 

 

http://imageshack.us/a/img208/1733/img3189l.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...