Skocz do zawartości

Daewoo Lanos 3D + Kicker 15CVR


philsonic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzis przyszla skrzynka i zmontowalem suba. Skrzynia zrobiona przez BBARTASWLKP sklepana perfekcyjnie tylko ja sie walnalem w obliczeniach ale wchodzi troszke inaczej niz chcialem ale jest ok:)

 

 

Troszke rozebralem bagaznik

http://images41.fotosik.pl/30/21a408d02d8bdb59m.jpg

 

 

Tutaj juz okablowany glosniczek. NIemieli grubych glosnikowych to wzialem zasilajace:P

http://images41.fotosik.pl/30/60612756452afe98m.jpg

 

 

Tuz przed wkreceniem w skrzynie

http://images28.fotosik.pl/295/79ac350403851d8cm.jpg

 

 

A tu juz siedzi "jak tata na mamie":)

http://images37.fotosik.pl/30/9f5f0def72da66edm.jpg

 

 

Jutro postaram sie nagrac jakis film jak wroce z pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozałowałes na wkrety??

LOL, a po co tona wkrętów ?? zomer1980, Już wiele osób Cie 'gasiło', mogę przytoczyć całą masę postów z takimi przykładami. Podaj KONKRETNY powód zastosowania większej ilości wkrętów, jestem ciekaw co tym razem napiszesz :) może nowa teoria chaosu :P

 

 

Mam nadzieje ze jeszcze kocyk dorzucisz bo tak to bidnie wyglada
Witam dzis przyszla skrzynka i zmontowalem suba.

LOGICZNIE rzecz biorąc ciekawość wzięła górę :D zapewne na dniach pojawi się koc

 

 

Ogólnie porządna skrzyneczka i czekam na filmik :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ige, piec bez problemu smiga ma kopa. kable nie bede zmienial wzialem takie bo najgrubszy w miescie glosnikowy byl 2x2.5mm^2.

 

I do wszytkich fanow kocykow - koca nie bedzie:P bo taki mam kaprys.

 

A tak serio to ma grac niezalezy mi na wygladzie woze to dla siebie a nie na pokaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ale dla mnie nie wykończenie skrzyni wygląda fatalnie... ( zaraz mi sie USA kojarzy gdzie każde auto z audio, które widziałem, to ma zbitą na biegu skrzynie byle szybko trafiła do trunka :) ) już nawet lepiej pomalować etc byle nie zostawić gołego MDFu.

Co do wkrętów nie ma co ich ładować nie wiadomo ile i sie podniecać ich ilością. Według mnie wartośc 1 wkręt co 10 cm to ilość optymalna ( klejenie + uszczelnianie ) i nie ma takiej możliwosci zeby jakiekolwiek ciśnienie rozerwało to spoiwo ( przynajmniej po moich skrzyniach tak wnioskuję ) Tutaj troche pożałowano wkrętów ale przymknąłbym na to oko dlatego, ze to szczelina. W closedzie takie coś jest niedopuszczalne. Tak to bardzo ładny głośnik :] Amerykański mięsień basowy Czekam na film :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe.... philsonic kto Ci klepał skrzynke bo zawsze mowiłes, ze nie lubisz manułalnych robutek :] głosniczek przyleciał za oceanu czy w polsce go dorwałes?? Skrzynka ma ile litrów i jakie strojenie?? No i ciekawe jaki bedzie pomiar SPL, pewnie bedziemy walczyc :) bo ja tez cos szykuje ale wszystko w swoim czasie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRACAJĄC DO TEMATU. Jak załatwiłes kwestię zasilania? Jakies zmiany czy wszystko seria?

 

 

O aku chodzi czy wzmak?? Aku seria.

 

[ Komentarz dodany przez: greg-si: 2008-11-14, 22:02 ]

Oczyściłem temat z brudu który zostawiliście w tym temacie nie wycierając butów wchodząc do niego.

Na przyszłość jeśli chcecie lecieć w spam załóżcie sobie temat w 'Przy piwie' a nie robicie śmietnik w instalacji u kogoś.

Kolejnym razem warny posypią się dla wszystkich wtrącających swoje 5 groszy

Pozdrawiam Greg-si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gilotyn@, no wlasnie wzmak to takie suprajs male bo nie wiadomo za bardzo co to jest. Przywieziony z USA mialem miec hifonicsa ale kupowany byl po drodze na lotnisko a nie bylo na miejscu tego co chialem wiec gosc polecil ten wzmak mowil ze parametry zblizone ma. Nazywa sie Quantum Audio QCA 3000D i podobno ma 1.5kWrms@1ohm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...