Skocz do zawartości

Finału Europy 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Truck ma chorobę palącej du.py :D Już nawymieniał pół samochodu od MP :D

 

Z Tobą nie rozmawiam, bo... Nie rozmawiam z wariatami... :rotfl::)

Spójrz za siebie ile przez 3 lata Ci się przewaliło sprzętu a u mnie? Zero od 3 lat ciągle sztywny setup.

Znudził mi się... Jestem tylko człowiekiem i chcąc pójść na przód, czasami trzeba odpuścić coś aby zyskać oczekiwane brzmienie.

 

A co się Marcin dzieje z twoją furą? Przecież wygrałeś MP osiągnąłeś super wynik więc myślałem, że twoja fura jest aż nadto gotowa na ME. Mało tego uważałem cię za faworyta. Ja nie wiem czy pojadę lecz ty powinieneś startować jak i Tomek Gazownik który to z oczywistych względów powinien jak najbardziej bronić tytułu ME.

 

Z babcią nic się nie dzieje, od 3 lat mam tu auto w niemal nie zmienionym setupie i gdyby finały były powiedzmy na poczatku pażdziernika to ok, natomiast jak usłyszałem ,że listopad/grudzień, to stwierdziłem ,że nie będę tyle czekał ze zmianami (pod siebie) dlatego piccollo poszły (prawie) do ludzi, podobnie jednostka, procek, wofery...

Niestety z "miszczoskiego" auta pozostanie na dniach wspomnienie...

Rywalizacja jako taka nie była dla mnie tyle warta aby czekać.Miałem parę fajnych klocków do zakupu a nie stać mnie by zakupić je na półkę i trzymać to co miałem, musiałem sprzedać to co mam aby zakupić coś innego...Proza życia...

Dlatego weźcie tyłki w troki Jarek z Tomkiem , dopieśćcie autka na finały co by wstydu nie było a ja może przyjadę pokibicować i się spotkać. :ok:

 

ps. Dlatego sobie zażartowałem ,że jak się Wam coś uda to będę miał satysfakcję ,że teoretycznie i mi by mogło. Może głupie(to wcześniej) ale trzymam za Was kciuki.

 

Planowany zaś setup babci po zimie to:

Jednostka 800ka DVD z Alpine

Procek F1(stara 900)

Gienek Dual Mono Extreme zostaje

A7ka( sam nie wiem, nie mam jeszcze koncepcji), może sprzedam A7 i kupię DLS A4 na tw i śr i A6 na suba.

Wofry 18 ki Teca w pełnych drzwiach( komory mnie już wqur... ze względu na ograniczone pole manewru z głośnikami)

Sredniaki Brax 2.1

TW- Albo te nowo nabyte ODRy, albo Dynaudio( zobaczę co bardziej podpasi i jedne pójdą do betki drugie do babci)

Suburbon, sam nie wiem?! Może przyjdę późna nocą i wyciągnę Burkowi Braxa? :rotfl:

Jak nie patrzeć to jeśli chodzi o zawody, to nie zmieszczę się w maxi, więc zostaje albo amator albo wcale. :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie dużo ... ale czy lepiej ? To się posłucha :)

 

Czy dużo? Nie sądzę ,bo zmianie uległ jedynie setup a nie jego ilość ani nic nie przybyło ani ubyło ilościowo.

W miejsce pieca, piec, w miejsce procka procek, w miejsce TW-TW.To gdzie ta zmiana? :wink2:

A ,że zamiast ewolucji zastosowałem rewolucję... Czasami jak coś się już znudziło, trzeba się odciąć od tego co było i zacząć od nowa...

 

za gapowe się płaci, czasem parę razy ;)

Setup fajny, mam nadzieję że będzie lepiej niż na Gliwickiej, a nie cyfry tylko zabiją :D

 

Nie myli się tylko ten co nic nie robi...

Ale zima dłuuugaa, tak więc miejmy nadzieję zielone sprawi więcej frajdy na "Wiośnie" niż ostatnio... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...