Skocz do zawartości

Jakie auto do ok 3-3.5tyś. ??? Z LPG


grzesiek7aa14
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich za ok 4-5tygodni chce kupić sobie swoje pierwsze auto i już teraz pomału się rozglądam. Proszę o rady jakie auto z gazem silnik najlepiej do 1.6. i do ok 3500pln , chce żeby to auto było w miarę dobre pod sprzęt car audio, ponieważ chcę wsadzić od razu coś grającego ;p, żeby było miło dla ucha.

 

Jeśli ktoś może niech pisze przy nazwie auta jakie np radio i glosniki w drzwi byłyby dobre na początek oraz wzmacniacz z jakimś subwooferem. Powiedzmy, że na głośniki przód i radio przeznacze ok 500zł i na wzmacniacz z subwooferem ok 400-600zł.

Czy wogólę za taką kasę dam radę coś w miare fajnego wsadzić??!:D

 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

 

Jak na razie interesują mnie :

- Mazda 323F (ta starsza z światłami otwieranymi).

- Cinquecento 1.1 Sporting ( Przyszły teść takiego ma i się fajnie jedzie;P)

- Mazda 323 ( ta krótka taka )

- Nissan Suny

itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzuki swift 1.3 :) i nie gazuj - nie ma sensu :P

 

 

Hehe to już mi wyszło z głowy gazowało się mamusi autkiem hehe teraz pora kupić swoje więc jazda będzie jak najoszczędniejsza :D

Może ktoś miał już doczynienia ze sprzętem car audio w tym aucie?? Co najlepiej wsadzać żeby grało fajnie:)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colt/Lancer V gen z silnikiem 1.6. Niezniszczalne, świetnie sie prowadzą, w razie awarii ceny części śmieszne niskie(aczkolwiek u mnie przez 25kkm nic sie nie dzieje), osiągami przebijają w/w ale licz się ze spalaniem ok.7L przy spokojnej jeździe. Lancerów trochę w gazie lata więc może uda się już kupić zagazowanego. Z audio jak w każdym japończyku-plastiki lubią sobie poskrzypieć, ale tragedii nie ma ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golf III to śmieć, gnije strasznie. Jeśli już, to Golf II w dobrym stanie. Blachy nie gniją (jeśli nie bity) a ceny części jeszcze śmieszniejsze. Zresztą III kupić ładną za 3500 w dobrym stanie, to chyba trzeba by zahipnotyzować sprzedającego. Stare japońce gniją. Tico to wyrób samochodo-podobny. Seicento szukaj, podobno trzyma się dobrze. Podstawa to zdrowa buda, resztę można ogarnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sunny. Gniją progi i tylne nadkola. Jak zrobisz dobrze to masz spokoj. Technicznie niezniszczalny. A SR20DE jeszcze lepszy :)

W tych pieniądzach tylko 1.4 i 1.6 po 92 roku.

Miałem Sunny N14 z 1995 r, 1,4 na Pb, silnik na łańcuszku rozrządu, małe spalanie (7 litrów przy normalnej jeździe, a nie jak emeryt :D), trzeba patrzeć na tył, kielichy, bo jak większość japończyków, to ich bolączka. Co do silnika - bezawaryjny skubaniec był, jedyne co trzeba sprawdzać, to spora ilość gumowych przewodów podciśnienia, oraz dbać o świece, przewody, aparat zapłonowy (jak stare, to wyraźnie siada na mocy i zwiększa się spalanie). Astra F też bardzo dobre i bezawaryjne auto, wiadomo, że blachy nie są najmocniejszą stroną, ale jak kto dba, to i ma :D silnikowo - bezawaryjne praktycznie (oczywiście zakładam, że podczas zakupu, nie nabędziesz jakiegoś sprzętu, któremu bliżej na tamtą stronę :D ). Ogólnie ja również kupuję stare auta do 4 tysięcy, aby je podzierać i nie szukam żadnych egzotyków :) Zawsze VW, Audi, Opel i ostatnio były (nawet jeden został Nissan 100NX :D ) 2 japończyki. Nie lubię francuskich, włoskich aut, a już a cudach typu Yugo, to nawet nie marzę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sunny i colcik tez godne polecenia - z raczej nastawieniem na tego 2giego - mniej rdzewieją (mimo mojego sentymentu do nissana) - silnik 1.6 pali tyle co 1.3 a jednak elastycznosc troszke wieksza.

 

Mimo wszystko szukałbym swifta - na 1 auto sa super - a w tej cenie nie bedziesz przebierał w padle - najlepiej rocznik 1995 - ostatni japonczyk, potem przeniesli produkcje do Węgier i jakość nieznacznie spadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tico to puszka, strach tym się turlać po drogach :D Ja też bym brał Golfera 3 :) Przynajmniej jakieś CA można szybko włożyć :rotfl: (może głupie podejście, ale ja tak podszedłem do sprawy, myślę w Astrze płytki montaż i ta maskownica sporo przysłania, w jakimś innym znowu rzeźba... ale ja kopnięty jestem :rotfl: ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...