Skocz do zawartości

Finały


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda, że nie byłem dzień prędzej. tylko wtedy musiałbym być sam, bo ktoś by nie wyrobił chyba:D

 

Spokojnie każda z Naszych pań, po jakimś czasie stwierdza ,że warto Nas puszczać samych przy monotematyce Naszych spotkań, więc luzik i cierpliwości.. :wink:

 

tylko szrikowi w spaniu. :hyhy:

 

"Wypierd.... z tym autem pod kort i tam sobie napierd..." Ori cytat z elokwencji ciecia z ośrodka... Hahahah :rotfl:

Niestety nie docenił "hajendu".... :D

 

ps.Dobrze ,że go nie wziąłeś na szkolenie z wybijania migreny z głowy bo by wyszły zgrzyty... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szarik miał o 15 m delikatniejszy masaż do snu, jak było widać poskutkowało. :hyhy:

 

Szarik i owszem, tyle ,że ja popełniłem szkolny błąd zasiadając na tylnej kanapie gdy po 2 min kiełbaska i drink dziwnym trafem zaczęły mi wracać z żołądka skąd przyszły ... :wink:

Jack Hammer w wersji light... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałeś gorsze:D:D nie uwierzę jak nie zobaczę

twoja nie byla za ladna, ale byla solidna

ja juz mialem na warsztacie skrzynki ktore pierwotnie mialy 18-19mm a z czasem przybieraly jakies 5mm

widzialem kilka zielonych... i nie chodzi o kolor obicia :P

lub na garazu, jako podstawka sluzy skrzynka na ktora wylal sie olej...

 

a i jakie 8?? to 10:D

to bylo 10"? powaznie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

połaczenie rudej i tabletki na ból głowy od Radka

TO połączenie działało Cuda :D :D

 

Ja się Cieszę z tego że tyle osób mogło posłuchać i opinii tylu ludków co do mojego autka , bo co do Octavii było sporo przeciw i podobnie za , to teraz nawet Tomcio nie narzekał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet Tomcio nie narzekał :D

 

A co miałem narzekać :)

 

Łagodniejsza jak jej większy i starszy brat, ale nadal mnie nie zachwyciła, albo nie mój profil grania, albo są lepsze (dla mnie) głośniki.

 

W każdym razie w przeciwieństwie do dużego kolca, focusa mógłbym w trasę do portugalii wziąć, nie musiałbym po 20min wyłączać radia. Gra to dla mnie troszkę za tłusto i ciężko, ale ja słucham innej muzy i mam inne upodobania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie w przeciwieństwie do dużego kolca, focusa mógłbym w trasę do portugalii wziąć, nie musiałbym po 20min wyłączać radia.

widze ze mamy podobne upodobania ;)

 

tak przy okazji - nie bylo Ciebie jak sie przedstawialismy. ja bylem w koszulce diyaudio.pl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem, ale do firmy he he a nie do domu. Po prostownik, bo aku oznajmił mi dzisiaj w południe że czas się rozstać po 4 latach i idzie na emeryturę. Dzięki jeszcze raz Bonless'owi za poratowanie w użyczeniu prądu. Dzięki wszystkim za miło spędzony czas na ośrodku. Gratki dla wszystkich uczestników Finałów. Pozdrawiam i do następnego :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem, ale do firmy he he a nie do domu. Po prostownik, bo aku oznajmił mi dzisiaj w południe że czas się rozstać po 4 latach i idzie na emeryturę. Dzięki jeszcze raz Bonless'owi za poratowanie w użyczeniu prądu. Dzięki wszystkim za miło spędzony czas na ośrodku. Gratki dla wszystkich uczestników Finałów. Pozdrawiam i do następnego :)

 

Nie ma sprawy, w końcu trzeba się wspierać :)

Klimat w ośrodku bardzo zacny (swoją drogą fajny ośrodek), udana impreza. Fajnie było się spotkać w tak licznym gronie. Jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...