Skocz do zawartości

Samochód pod Car Audio


Martin_ez
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Benzyna czy diesel? Tutaj nie ma złotej reguły, kwestia indywidualna. Zależy co wolisz. Owszem "ropniaki" mają większe alternatory i co za tym idzie aku, ale jest to do obejścia. Jeśli chodzi o budę to zależy czego potrzebujesz. Z lektury forum wywnioskujesz, że w sedanie bagażnik jest bardziej odizolowany/odcięty od przedziału pasażerskiego, przez co bas ma ciężej się przebić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Car Audio w przyszłym miesiącu chce przeznaczyć jakieś ok 2

za tyle to kable kupisz i może starczy na akumulator może....

 

Nie wiem właśnie ale padnie decyzja na 90% na ciśnienie

 

sam chyba nie wiesz co piszesz auto za 10tys a audio pod db za 2tys :rotfl::mur1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tyle to kable kupisz i może starczy na akumulator może....

 

 

 

sam chyba nie wiesz co piszesz auto za 10tys a audio pod db za 2tys :rotfl::mur1:

Napisałem że w przyszłym miesiącu mogę tyle na pewno wydać i za miesią znowu ta sama kwota i później też. Niestety nie mam tyle żeby odrazu wydać na cały sprzęt

 

Martin_ez w twoim przypadku powinno być na odwrót :)

wiesz dlatego tu wcześnie trafiłem żeby wiedzieć za jakim samochodem się oglądać. pomału ale do celu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zawody to nie musi to być drogie auto a nawet nie ma sensu kupować drogiego bo i tak dużo przeróbek trzeba bedize zrobic. oraz czym mniejsze i kanciate tym lepsze, no tylko bagaznik musi byc spory :D . i to ze benzyna bo więcej miejsca bedzie pod maska a tam trzeba dobry już na sam start aku. i conajmniej jeden porzadny alternator dać jak i miejsce miec zeby tą elektrownie pociagnąc przewodami do bagaznika. wiec lepiej zaozczedzic na kasie na auto a doinwestowac w kocki. a co do autek to tez musis sie zastanowic i przeczytac regulaminy jadnej jak i drugiej organizacji db-dragowej i okreslic sie jakie klasy Cie interesują i dopiero dostaniesz konkretna odpowiedz jakie auto mozna brac pod uwagę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golf IV/ Bora w kombi i z silnikiem TDI

 

Ale tu w budżecie około 10 tys nic rozsądnego kolega nie znajdzie, raczej jeżdzącą bombę z opóżnionym zapłonem...

A za 10 tys, jeśli chodzi o Vectrę B to ma od koloru do wyboru aut, bo się słabiej cenią.

 

chce dragowoz którym będę mógł się poruszać na codzień.

 

W sensie, chęci zabawy nim w zawody czy chodzi bardziej o mega kopyto na basie, ale do słuchania dla siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z miejsca powiem ze jak szukasz viki b to kombiak i to autko proste do budowania dragowozu, tyle ze kable pradowe max 50mm progiem (ja mialem problem 35 tylko plusowy zmiescic). Moze mnie zgania za pomysl ale jest na alle HCCA12.2 piec jakis do tego moze orion 2500D i masz mocy sporo. W viki kombi kiedys tylna szyba wypadla z uszczelek tyle ze przy 15":)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopyta na basie do słuchania dla mnie :)

 

Spytałem o te zawody bo tam to byś potrzebował jakiegoś małego miejskiego kasztana, więc typowo weekendowa zabawka.

A skoro tak to śmiało możesz poszukać sobie jakiejś zadbanej Vectry czy Astry II jak podpowiedział Dan... Jeśli Vectra to Kombi jeśli Astra to równie dobrze(wspomniałeś ,że na bagażniku Ci mało zależy) coś w Hatchbacku, a podejrzewam ,że jak załadujesz tam dobre mono i 15kę w BR ,zwrócisz uwagę na dobre okablowanie tego, aku i altka, to w takiej astuni grzywę zerwie z czoła... :hyhy::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...