Skocz do zawartości

VW kto mi sprawdzi VIN??


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja sprzedając go (never!!!) musiałbym mu trochę dokręcić , bo nie będę się kupcowi tłumaczył dlaczego mam tak mało ...no a że licznik rozbierałem parokrotnie ( słynny w VW stabilizator napięcia za 2zeta i zimne luty ) , to wersja "nie kręcony" w ogóle nie wchodzi w rachubę :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie takie oczywiste skoro poluje na perelke z nie kazonym VIN'em

A skąd Ty to możesz wiedzieć??

Masakra :)

 

To, że z ciekawości chcę zobaczyć co tam się działo w przesłości chyba o niczym nie znaczy?

Auto ma wozić drabinę i sprzęt do włażenia na dachy itp, oraz peszle, przewody itp do montażu instalacji audio-video :)

Tam nie szukam perełki, ale nie chcę też, aby było przebieg 600 tys :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amorki to można mieć u kresu i lejące się, a nadal będą wskazywać powyżej 60% :P

 

Albo nowe SACHSa z przebiegiem jakieś 200 km (nowe sprężyny, i reszta) i na przeglądzie wyjdzie 65 i 76 %. Sprawdzone w zeszły piątek. //mówię o tyle//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel w Renault 19 miałwylane wszystkei amory i na na tescie wyszło mu że mają od 68 do 78 Procent :hyhy:

 

Co do kopcenia ...nie ma opcji ! Tomek (pimpzabrze) świadkiem iż na piknik grzałem przed nim i dymka nie puścił ! Jednak ja mam 300tysiaków dopiero ...gdzie tam 700* do remontu

 

to który Ty masz rok tego busa? ja w moim golfie/taczce mam 330kkm a auto z 2001 roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ducato...zrobiłem dwoma sztukami łącznie z 300tys km

odradzam masakrycznie

silnik 2.8 TDti czy jakos tak ok.140 kucy

w skrócie

zapindala jak szalone.spod swiateł osobówki w tyle ok 160 wyciaga :) ale koniec dobrego

każde miało TRZY razy zmienianą skrzynie biegów

półosie razem z przegubami,co 50tyś do wymiany bo przegób dostawał luzy i autem bujało

aletrnatory i rozruszniki 3 razy w roku robione/nowe kupywane w aso

elektryka co chwile do roboty

jedno miało zmieniany wał silnika przy 180tys przebiegu

mógłbym tak do rana pisać...

jumper w sumie to tosamo z innym znaczkiem

aha i mega rdza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furacz ma sprostać jeździe po mieście i okolicznych wioskach i być autem instalatora :P

Ma wozić niezbędne rzeczy do montażu anten, kin domowych, telewizorów itp czyli drabina, wiertarki, anteny, uchwyty pod tv, kołki, kable, przewody, złączki itp itp...

Ma mieć z tyłu blachę nie szyby i ma być odgrodzona część kierowcy od paki.

Dodatkowo:

- wbity jako samochód ciężarowy

- mało palić

- miarę wygodny (wysoki jestem)

- tani w eksploatacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje ducato co woziło,drabine,wiertarke,szlifierke,500metrów kabla,srubokrety

waga może z 200kg łacznie.

cięzarowy?czasem do centrum miast nie wjedziesz...lub w uliczki/przemyśl czy nie lepiej do 3,5 tony

aha a jak wtedy z tacho,viatolem itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie pod kamienicą stoi piękna T4. Niebieski metalic. Tylko że tak stoi odkąd mam mieszkanie tj jakieś 2 lata. Szyba przednia stłuczona cegłą więc właściciel kawałek wykładziny przykleił. Kilka razy już pytałem czyj to i wkładałem kartkę że chętnie kupię bo szkoda patrzeć jak niszczeje ale zero odzewu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięzarowy?czasem do centrum miast nie wjedziesz...lub w uliczki/przemyśl czy nie lepiej do 3,5 tony

aha a jak wtedy z tacho,viatolem itp?

 

Źle mnie zrozumiałeś...

Chodzi mi o to, aby w dowód miał wbity VAT-1, czymi był samochodem dostawczym :)

Pomyliłem nazwy heh :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pokaż mi teraz busa co nie gnije?

Mam stycznośc z rocznym tranzitem,już był cały malowany

Inny tanzit 3 lata rudy dopołowy

sprintery jeszcze gorzej...

owe ducata to już bałem sie o ładunek na pace ze wypadnie(blaszaki zamknięte)

iveco hmm jedną rzecz miał spawaną fakt ale i tak bije na głowe bezawaryjnością pozostałe

tak czy siak rozglądałbym sie za t4 ale najlepiej z jakims prostym silnikiem diesla,tdi to już ryzyko bo delikatne silniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to chyba kazdy bus ma w dowodzie cięzarowy...

 

Ja mam T4 i osobowy w dowodzie ale nie o to chodzi , bo K@mil szuka z piecząteczką VAT1 wbitą w dowód rejestracyjny (odliczenie Vat od paliwa) .

tak czy siak rozglądałbym sie za t4 ale najlepiej z jakims prostym silnikiem diesla

Pozostaje silnik 2.4 D , bo 1.9 bez turbiny , to totalna męczarnia , ba one nawet często nie miały wspomagania , bo odbierała jeszcze i tak znikomą moc z silnika , a kierownica miała wielkość koła sterowego wycieczkowca ;)

 

http://www.woland.auto.com.pl/ zdzwoń , może mają na stanie lub jadą po świeżą dostawę i wiedzą że w Twojej kasie coś będą mieli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty masz wersje carawella?(czy jak sie to tam pisze)tym co ja czasem śmigam też jest osobowy ale ma aż 11 miejsc z kierowcą

mając pake na klamoty we wszystkich autach mamy ciężarowy a raz chyba osobowo-cięzarowy

tak ten 2,4 to taki wół roboczy ale jak już prędzej tu pisałem zero roboty przy nim

Co do tdi to loteria jak się uda...zresztą zobacz na forum golfa do działu tdi masakra co się tam dzieje a to tylko ułamek tego co jest bo nie każdy się na forum wbija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drabina kabel wejdą ale jak z długą anteną kierunkową :/

zwłaszcza że te samochody chyba muszą miec kratke za tylnym siedzeniem

ale z praktyki napisze że kiedyś jeżdziłem astrą kombi na montaże...przesiadłem się na busa i byłem niezadowolony że duże żle parkować w ciasnych miejscach ale po kilku dniach nikt by mi busa nie zabrał spowrotem.Wygoda z klamotami,nic nie musisz wyciągać aby dobrac się do czegoś na spodzie itp.wszystko poukładane nic nie poprzykrywane itp...ja pisze nie nie.A takie berlingo wcale nie ma dużego bagażnika ma tylko wysoki ale nie duży jeśli chodzi o płaszczyznę

Pracowałem w TPsa i mieliśmy służbowe takie(kango),za każdym razem aby coś wyjąć trzeba było połowe auta wypakować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...