Skocz do zawartości

Łomot ale z klasą, max 1200-1400 zł


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Potrzebuję kupić jakiś sub żeby było mnie słuchać z kilometra, ale z klasą, żeby to też miało trochę jakości.

Bardzo mocno myślę nad JBL P1222 albo P1224 żeby móc spiąć go w 2 ohm, podobno bardzo nisko schodzą oba głośniki a szczególnie mnie to cieszy bo lubię firmę JBL.

W cenie wchodzi jeszcze wzmacniacz, kompletnie nie wiem jaki, proszę o pomoc w wyborze i wzmacniacza i opinii o głośniku. Słucham dubstepu, house, amerykańskiego rapu i dnb. Do przodu kupię też raczej coś z JBL`a za max 300 zł

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepsi nie długo to za 500 zł bedziemy musieli złozyć sprzęt z klasą i zeby jeszcze z kilometra było słychać.

 

DLS A6

 

Re- Audio...

 

I bedzie klasa tylko jak to pogodzić czy piec za te pieniądze kłupić czy Suba??? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

Kolego zacznij od czytania forum bo połowe tego budrzetu to Ci zasilanie tego łomotu wyniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mocno myślę nad JBL P1222 albo P1224 żeby móc spiąć go w 2 ohm, podobno bardzo nisko schodzą oba głośniki a szczególnie mnie to cieszy bo lubię firmę JBL.

W cenie wchodzi jeszcze wzmacniacz, kompletnie nie wiem jaki, proszę o pomoc w wyborze i wzmacniacza i opinii o głośniku. Słucham dubstepu, house, amerykańskiego rapu i dnb. Do przodu kupię też raczej coś z JBL`a za max 300 zł

Lubisz dlaczego ? Miałeś dłuższą możliwość obcowania z ich sprzętem ? Porównanie do innych marek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma w samochodzie JBLa jakiegos i cruncha pod to i jak siedze w domu to slysze bass glosniej niz swoj w domu, a tez mam kino domowe JBLa i zadowolony jestem. Do tego w garazu stoja estradowe Jble i jakos nigdy nie naprzekalem na sprzet tej firmy :-)

Akumulator bedzie 70-80 Ah wiec to chyba starczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smalternative

Potrzebuję kupić jakiś sub żeby było mnie słuchać z kilometra, ale z klasą, żeby to też miało trochę jakości.

 

A co chcesz udowodnić, że dźwięk jest szybszy od światła, najpierw Cię słychać a dopiero później widac? :hyhy:

 

Popatrz może za jakimiś Audio Systemami lub Ground Zero. A swoją drogą jakie masz zasilanie? Jakie kabelki? Lub jakie w planach ewentualnie?

 

A to, że lubisz firmę xxx, nie znaczy, że masz całe auto uzbroić w sprzęt jednej firmy ;)) Demo Cara JBL chyba nie robisz =))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośnik też może być jak najbardziej używany. Byle by był sprawny i nie wylatany jak... :wink: Jak już tak uparłeś się na tego JBL-a to masz na wiadomym portalu: JBL P1220E II GTI 4 w cenie 490.

Ale poszukaj i tutaj w odpowiednim dziale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...