Skocz do zawartości

Jednoślady na StrefieCarAudio :)


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w simsonie się w 300 zł mieścisz :P

nie no bez przesady, sam wał (niemiecki) kosztuje ok. 150 zł :P Oczywiście, są też i takie za 90 zł.

 

Radek, powodzenia w uruchamianiu maszynki. Jak chcesz to mam w domu schematy budowy silnika i całego motoru, ale nie mam do nich opisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzisiaj kupiłem sobie zabawkę na działkę:

Dołączona grafika

 

ech moje wspomnienia... stad tez koncówka nicku na forum, 5 latek przelatalem na tym motorku :]

 

obecnie dosiadam brata hornetke lub ojca drag stara :)

 

 

a co mi tam, wrzuce filma co sie robi z opona przed jej wymiana :)

http://www.youtube.com/watch?v=NnY8NfYhvp0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
mnie nie rajcuja scigacze, nie lubie takich motocykli, moze kiedys zmienie zdanie, ale watpie. Ja bardziej patrze na cos co w weekendowe wypady da wygode i przyjemnosc z turystycznej jazdy ot tak sobie. Scigacz jest mniej wygodny o wielkich (mam tu na mysli japonskie, amerykanskie choppery, soft choppery jak np suzuki, harley davidson) dlatego kupilem po taniosci nowa sztuke z chinskiej stajni ROMET Soft chopper'a, foto wrzuce pozniej jak skikne do garazu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Romet Soft Chopper R125. Mysle, ze na poczatek wystarczy do tego zeby nauczyc sie panowac nad motocyklem. Jak naucze sie juz jezdzic na nim wtedy zrobie sobie prawojazdy na kategorie A. Swoja droga troche to glupie, ze kiedy posiada sie prawko na wyzsze kategorie trzeba zdawac niczym swiezak na motocykl. Rozumiem, ze powinno sie zdawac test z opanowania maszyny, ale przepisy i opanowanie w ruchu miejskim ma sie opanowane w samochodzie. Jednak prawo robia niestety idioci a nam pozostaje stosowac sie do tych bzdur... Albo niczym renegat jezdzic bez :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to glupie, ze kiedy posiada sie prawko na wyzsze kategorie trzeba zdawac niczym swiezak na motocykl.

 

Ja miałem dokładnie 20 lat prawko B i robiłem kat. A , no ale nie stać mnie na

jezdzic bez

 

Miesiącami się będzie udawać ale wystarczy chwila nieuwagi , ba nawet nie z naszej winy i lądujesz np. na oszklonym przystanku . Jego właściciel remontuje sobie na całej ulicy przystanki i bierze FV ...nie muszę dodawać kto ją zapłaci całości ;)

 

PS: nawet nie wspominam o tym co się dzieje jak jadąc bez prawka potrącasz człowieka i zostaje on kaleką ... nie stać mnie i wolałem zrobić to prawko i mieć spokój , tym bardziej że OC na motor kosztowało mnie ze 80zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...