Skocz do zawartości

Jednoślady na StrefieCarAudio :)


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja właśnie stawiam swój motorek na nogi :)

 

Zapraszam: http://www.wsk.AudioBas.pl/

 

Obejrzałem tą stronkę z linka i jestem pod wrażeniem,profesjonalne podejście do sprawy, swoją drogą przypominają mi się stare dobre czasy :)

 

Też jestem miłośnikiem dwóch kółek lecz w stanie spoczynku :kwasny: ostatnie moto sprzedałem 2 lata temu

 

http://terenowa.polskajazda.pl/Motocykle/Yamaha/XTZ_660/33570

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na jajku śmigasz?

 

Taa :] jajko fajna sprawa na dłuższe trasy. Jestem z niego super zadowolony.

Tylko kupiłem go z obleśna owiewką, normalnie metr do góry ma :mur:

Na szczęście w poniedziałek jadę na profi przycięcie.

 

dan124 rower też jednoślad, to dlaczego nie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K@mil bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Gratulacje.

 

Ja jezdziłem Yuki Desire 50 to moj pierwszy skuter. Chinski niewypał. Potem była Aprilia Sr50 Ditech (na wtrysku) fajny bardzo mało palący skuterek ale bardzo drogi w naprawie. Na końcu był Peugeot Vivacity sprzęt nie do zabicia. Za rok może Honda Cbr 600 f4i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, gdzie zaopatrujesz się w części? I jakie są +- koszty ocynku? Liczą od kilograma, czy od czego?

 

Głównie szukam częsci z PRLu - forum WSKA oraz allegro...

Liczą od tak zwanego wsadu.

Średnio 30-50 zł za jedną partię.

Ogólnie ocynk jest tani 2,5 zł za kg, ale jak masz duże elementy, a nie takie pierdoły jak ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widziałem takiego (były jakieś nowsze ??? tzn . zegary , owiewki ??? ) na giełdzie samochodowej w Gliwicach ...kolor identiko ( cena 2500zł) , tylko jakiś taki ospojlerowany był inaczej (wyglądał fabrycznie a nie wiejski tuning) . Nie powiem budził zainteresowanie wśród chinskich plastikowych toczydełek .

 

Przez ten weekend zrobiłem z synkiem prawie 100km na swojej "maszynce" ...zajefajna zabawa dla obojga z nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesienią zeszłego roku poprzedni właściciel zrobił remont,pokazywał mi faktury za części.Niestety kupiłem go takiego jak na fotce za nieduże pieniądze.Plan jest taki żeby teraz go uruchomić a resztą zająć się po sezonie letnim.

Od dawna mi się marzył ten motorek bo całe dzieciństwo przelatałem na SR80 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja wrzucę fotkę sprzętu który niedawno kupiłem za śmieszne pieniądzę :) Suzuki RMX 250 2T moc 48KM niezły odpał ma teraz tylko trzeba ją doprowadzić wizualnie do lepszego stanu trochę ale nie ma się co za bardzo wpuszczać bo to wkońcu "DIRT BIKE"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...