Skocz do zawartości

Phase


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tak .. Mam te 13tki pod uDimension juniorem 4.300 .

Powiem tak że nie miałem okazji posłuchać większej ilości zestawów rożnych marek , ale...

... u mnie te 13tki pod juniorem graja bardzo naturalnie (rownież zasługa Jr.) Jak dla mnie przy wiekszych głośnościach Tweetery są delikatnie brutalne , odbiegają troche mimo to znośne ;] (radio: kenwood kvt 522) Średniaki widać że mogą przyjać dużo więcej mocy niż oferuje Junior , ale po co ? Grają pięknie ! Moje zdanie ... Głośniki z wysokiej półki które pod dobrym piecem zadowolą najbardziej wybrednych

 

ps. Mam smaka spiąc je pod Genesis 4ch. jeśli fundusze pozwolą :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak zrób a tego cuda U-dim oddaj w jakies nowe napalone "rece"...

 

 

Dzięki Mastah za rade . Uwierz tak zrobie .

Powiem Ci że Jr. nie jest taki tragiczny , ale wydaje mi się że ogranicza potencjał tych Audiophile Five :/

Genesis 4ch. bardzo chętnie ale dopiero jak się znajdzie jakiś luźny dukat ...Noo chyba że ktoś ma na zbyciu w bardzo przystępnej kwocie :D Bo niedawno zakupiłem mono klocek właśnie Genesis'a (dual mono xtreme) pod woofer i poczułem po kieszeni . Apropos konstrukcji to może coś za jakiś czas w innym temacie .

 

Pozdrawiam

Dobranoc :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo niestety w wiekszości to słabe lub co najwyżej średnie piece . Wyjątkiem jest seria PROX i stare Pro te piece zapier... aż miło i są kilka klas wyżej niż te gnioty z serii RM lub junior

 

A ja myślę,że na początki są ok... A ,że apetyt rośnie w miarę jedzenia to i przychodzi czas na przejście z Juniorka dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem kiedys na tweeterach Pro 3.2x

Bardzo wypaśny sprzęcik :)

na wooferach wlasnie juniora 2.370

Jakoś mi nie spasował , tak samo 4.300 i RM41 największa masakra ..może zbyt ogólnie napisałem , ale tańsze serie Udima nie świecą , szukał bym czego innego , ale każdy prawie wie żę jestem fanem udima w wersji PRO i Prox , po tym pikniku słszałem żę kilku fanów przybyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bury ja mialem juniora z 5 lat temu i wtedy po przesiadce z jakiegos chinola bylem zadowolony, teraz bym sobie go nei zamontowal ale na jakies poczatkowe granie to jednak nie takie zlo, mozna trafic znacznie gorzej ;)

 

Dan te glosniki od jakiegos czasu widuje na all... ciekawia mnie ale jakos za bardzo "tropikalne".

Podobnie jak ty czekam na opinie na ich temat, by miec chociaz jakies porownanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...