Skocz do zawartości

Sub o twardym profilu grania


Ache
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemacie :D

 

Poszukuje sobie suba o profilu grania JBLa GTI, CV Strokera itd.. GTI jest dla mnie zajebisty, tylko brakuje mu zejscia.. Strokera nie mam i nie bede mial czym napedzic (nie chodzi o kwiestie kupna wzmaka, tylko pradu w aucie) Powiedzmy, ze mam jakies 500W@4ohm do wykorzystania (bedzie 800-900).. Chcialbym aby byl to 12" szybki, twardo grajacy i nisko schodzacy sub :) Nie musi byc zajebista firmowka, byle to gralo.. I prosze Was o konkrety i normalna dyskusje a nie pierd**enie flekow..

 

Dzieki za uwage :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem po co ten temat? Każdy co czytał temat Przemka o woferkach wie że ten user jest wyjątkowy ...baaaardzo wyjątkowy! Jak dla mnie , to bierz Galanta i wpadaj na piknik . Do przerzucenia będzie pewnie z 20-30 subków i może trafisz na ten najlepszy dla Ciebie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjedz posluchasz ... 20 km masz :)

 

Lezy u Ciebie ? Wiela gorzoly brac ? :D

 

kupuj 124 i klepnij jej BR

 

??

 

RFR 3112 i CL powinien byc kompromis miedzy zejsciem a szybkoscia

 

Wlasnie RFy chyba wszystkie graja zbyt tlusto..

 

Ja nie wiem po co ten temat? Każdy co czytał temat Przemka o woferkach wie że ten user jest wyjątkowy ...baaaardzo wyjątkowy! Jak dla mnie , to bierz Galanta i wpadaj na piknik . Do przerzucenia będzie pewnie z 20-30 subków i może trafisz na ten najlepszy dla Ciebie ;)

 

Wiedzialem, ze ktos to w koncu napisze :P Z piknikiem to bedzie chyba najlepsze rozwiazanie :) Nawet po odsluchach pewnie bedzie problem z wyborem.. Chcialbym takiego, ktory kopnie twardo i do tego suto zejdzie :)

 

w sumie GTI 1200 jest twardym subem i ma dobre zejscie w brew pozorom, w jakiej klatce to u ciebie gralo? ja sluchalem 42L ok 38hz

 

W sumie ? Przeca to napierd**a jak kamien w plecy :P U mnie siedzial w CL~35L ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

124 jest twarda ale mogła by rzucic miechem od czasu do czasu jak na swoje 400w...

 

Przemkowi nie spasuje, daje łeb uciac,,, 124 w br zagra na tak miesiscie jak 1200GTI w cl :P

 

EG12 musiał bys posłuchac, swoja droga daleko od GTI w BR nie odskakuje, wolał bym GTI.... ponownie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popróbuj BR znim wykluczysz go ze stawki :) sluchalem go w CL 30L i fakt zejscia w sedanie nie bylo za bardzo

 

Zostaw jebela ale zrób mu budkę BR (heh...dwie odpowiedzi w tym samym momencie)

 

Nie wykluczam go :) To jest jak na razie najblizsza mi opcja. Zapomnialem napisac w pierwszym poscie, ze jeszcze GTI w BR bym chcial posluchac..

 

Slyszales kickery suby w odpowiedniej budzie moga dosc twardo lupnac:)

 

Nie slyszalem, ale wiem ze Ci wisza na Allegro juz dosc dluuuugo :P

 

EG12 musiał bys posłuchac

 

Jak ktos ma to chetnie na piniku jak dotre :)

 

wolał bym GTI.... ponownie...

 

U mnie jest ta sama sytuacja. Mialem kiedys GTI i mi bardzo pasowal, tyle ze mialem "kulawego", poszedl gdzies w swiat, czy nawet pozyczony byl.. Nie wazne. W kazdym razie przewinalem kilka subow i jak znowu uslyszalem GTI to stwierdzilem ze chce czegos o tym profilu brzmieniowym.

 

Tylko wlasnie kwestia zejscia i BR i duzej mocy.. Wiem, ze GTI i tego pokroju glosniki maja dosc wysokie fs i juz sie martwie o ten glosnik :P Z drugiej strony troche juz mam obycia ze sprzetem i mam cicha nadzieje, ze glosnik zagra z takim powerem i zejsciem jak oczekuje i nie bedzie marudzil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie slyszalem, ale wiem ze Ci wisza na Allegro juz dosc dluuuugo

no wisza bo na kickera trzeba miec kupca :kwasny: jesli kto mial kiedy jakiego na stanie to bedzie wiedzial co to za brzmienie :wink: po za tym nikt nie jest przekonany do glosnikow kwadratowych,a szkoda bo to naprawde rewelka suby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...