Skocz do zawartości

CA w BMW 3 e46 - Zestaw do 2000pln


Padaka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ "przygniotła" mnie ilość proponowanych zestawów.... ehhh sam sobie wyłuskałem taki komplet:

 

Przód: -Morel Maximo 6.2

Tył: -Morel tempo 6 coax

Wzmacniacz: -uDimension Glow 4075

Sub: -DLS W310

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ja jeszcze żony nie mam został mi niecały miesiąc do ślubu ale doskonale Cię rozumiem.

Sam zszedłem z tweterów za parę stówek na takie za 130 zł,mówię to dzisiaj narzeczonej, a Ona do mnie : " miałeś z tym skończyć, znowu wydajesz pieniądze" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył zostaje - gdyż w e46 przednie głośniki sa mocno schowane pod konsolą i ich "słyszalność jest dość słaba. Ponadto są zepchnięte całkowicie w narożnik drzwi które są tak nisko że jak bym nie siedział to zasłaniam je lewą nogą. Pasażer może sobie jeszcze nogami wierzgać i odsunąć od głośnika- ja nie. Poza tym w e46 tylna półka to lita blacha z kilkoma otworkami "technicznymi. Sztywna i gruba konstrukcja która umożliwia stabilne zamontowanie głośników - które będą mogły, siedzącym z tyłu pasażerom zapewnić "zbalansowanie" basu wydobywającego się z bagażnika. W opcji bez tych głośników będą oni skazani na słuchanie tylko basu...

 

@ Yasica - ...ehhh znam ten ból, moja małżonka uznała że po co w ogóle mi zmiana czegokolwiek w systemie audio - przecież to tylko samochód...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady kazdy moze miec swoje odchyly.

 

Oby bez przesady.

 

Nie dajcie sobie wejsc na glowe.

 

Dan124 dokładnie moja żona kupuje N-tą parę butów a ja kupuje sobie jakiś gadżet i jest ok wszyscy są zadowoleni :)

 

p.s. co do zestawu to nie ma sensu nic polecać bo i tak to nie zagra wielu juz pisało zrób jak należy radio-wygłuszenie-przedni zestaw-wzmak-sub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to się pracuje aby odmawiac sobie przyjemności,bez jaj.

Kup sobie DLS A3 i R6A,powinno starczyć

Suba dokupisz za 2-3 miesiące z jakims monoblokiem

albo może starczy na jakąs pięciokanałowke z DLSa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja żona kupuje N-tą parę butów a ja kupuje sobie jakiś gadżet i jest ok wszyscy są zadowoleni :)

Nie to forum nie ta dyskusja - ale gratuluję "pomysłu na życie".

 

p.s. co do zestawu to nie ma sensu nic polecać bo i tak to nie zagra wielu juz pisało zrób jak należy radio-wygłuszenie-przedni zestaw-wzmak-sub

 

Wróć na początek i przeczytaj to co napisałem i jakie mam założenia.

Nużące jest Wasze doradzanie - bo to nie doradzanie tylko pisanie na zasadzie jeśli nie masz nastu tysięcy to nie zagra. Wiedza i doświadczenie pozwala mądrym ludziom na taki dobór - nawet słabszych elementów- by całość współgrała i potrafiła zadowolić właściciela. Wy jedynie potraficie zrzędzić... w większości...

...i nie obrażajcie się Panowie tylko obiektywnie spójrzcie na ten wątek - i merytorycznie przeanalizujcie to co ja napisałem a co Wy "odpisaliście".

 

koniec kropka. Temat imo do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył zostaje - gdyż w e46 przednie głośniki sa mocno schowane pod konsolą i ich "słyszalność jest dość słaba.

 

W E34 też są w nogach i jakoś jak dobrze dobierzesz zestaw to nie ma żadnego problemu ... nawet w ori miejscach ...

 

siedzącym z tyłu pasażerom zapewnić "zbalansowanie" basu wydobywającego się z bagażnika. W opcji bez tych głośników będą oni skazani na słuchanie tylko basu...

 

a słuchałeś że tak piszesz ? u mnie z tyłu wszystko słychać, z lekkim dodatkiem basu, kwestia wysterowania.

 

@ Yasica - ...ehhh znam ten ból, moja małżonka uznała że po co w ogóle mi zmiana czegokolwiek w systemie audio - przecież to tylko samochód...

 

to wyjaśnij jej że to pasja Twoja, no i co by jej nie zabijała :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i nie obrażajcie się Panowie tylko obiektywnie spójrzcie na ten wątek - i merytorycznie przeanalizujcie to co ja napisałem a co Wy "odpisaliście".

 

przecież to ty koleżko zacząłeś pisać kto ma żonę i płaczesz itd wnioskuję że siedzisz pod pantoflem u żony i nie masz nic do powiedzenia skoro gratulujesz mi "pomysłu na życie" nie ograniczam żonie kupna czegoś tak samo jak sobie. Też mam tablet (Ipad-a) ale używam go do innych celów i tobie radze kup porządne radio i zrób normalny zestaw a nie kombinujesz i oczekujesz nie wiadomo czego. A najlepiej niech tak jak napisałeś zamknąć temat bo i tak kolega Padaka jest najmądrzejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kepke_23 dorośnij chłopaku. Na razie jak wnioskuje z wypowiedzi a co potwierdza szybka weryfikacja w necie to jesteś w wieku "młody-bardzo-gniewny". Pamiętam czasy, gdy też taki byłem więc Twoje zachowanie mnie nie dziwi. Ale.... dorośnij.

 

Temat proszę zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kepke_23 dorośnij chłopaku. Na razie jak wnioskuje z wypowiedzi a co potwierdza szybka weryfikacja w necie to jesteś w wieku "młody-bardzo-gniewny". Pamiętam czasy, gdy też taki byłem więc Twoje zachowanie mnie nie dziwi. Ale.... dorośnij.

 

widzisz kolego nawet weryfikacja ci nie wychodzi bo młody-gniewny byłem kilanaście lat temu a teraz to nie jestem i dorastać nie muszę żyje jak chce, a życie to najlepszy nauczyciel.

 

p.s. "good luck with your tablet project"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...