Skocz do zawartości

pionek


luk_20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Posiadam Radio jvc kd r421 pod nim zestawy odseparowane hertza i chcialbym wyciagnac z nich lepsza jakosc dzwieku ( wzmak bd pozniej) I koledzy polecaja mi sie przesiasc na radio pionka podobno jvc slabiej jakosciowo gra. Zastanawiam sie nad pionkiem deh- 3400 deh 4400 lub 6400 i koniecznie musi miec 2x rca bo w tym radiu tylko jedno mam. Powiedzcie oplaca mi sie te radio zmieniac? pionki ladniej graja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zawsze tak uważałem ale jednak dobra jednostka to podstawa

Wołałbyś wymienić jedno "radio za 300" na drugie "radio za 300" (modele masz wyżej podane) niż kupić wzmacniacz? Po kij , jak jedno od drugiego nie różni się końcówką mocy (w tych pionkach pewnie siedzi ta sama kość) ? No może ma możliwość włączania upragnionego LOUDNESA i 728 kolorów wyświetlacza ? Zakup wzmacniacza przyniesie natychmiastową poprawę przy prądożernych Hertzach ....aaaa no a połączenie Hertz z 9812 to trzeba by już posłuchać najpierw, bo może szkliwo odpaść z uzębienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i podobno ten nowy cos tam P80 itp..... niby nastepca P88

 

DEH-80PRS dokładnie rzecz biorąc... :)

Cały wschód i zachód twierdzi, że gra tak jak P88, żadne tam "niby" :wink:

Ja nie słyszał P88, ale 80PRS przypadł mi do gustu i raczej dłuuuuuugo u mnie zagości....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luk_20, zapewniam Cię że Twoi koledzy są w błędzie :)

 

te pionki które wymieniłeś są po prostu... słabe :) i nie spodziewaj się cudów po opiniach kolegów :wink:

 

w ogóle pioneer z tych niższych serii ma taki specyficzny "pionierowski" dźwięk

 

poszukaj jakiegoś clarka albo alpinki CDA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne Twoi koledzy zdziwiliby się jakby usłyszeli ten zestaw, który masz pod wzmacniaczem z dobrze zapiętym hpfem,

o ile masz jakieś maty na drzwiach ;p

na tym poziomie moim zdaniem zmiana radia dużo nie wniesie.

i tak wszyscy ciśniemy na flat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jest roznica pionki te juz drozsze maja 5 stopniowy egualizer i czystszy dzwiek

 

zastanawiam sie nad deh 6400bt ten juz nie slaby jest

Wow, ma 5 stopniowy EQ :hyhy: Piszesz, że ma czysty dźwięk - można wywnioskować, że słuchałeś go, więc skoro tak i się podobało, to nic ino brać :cisza:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , a ten 88 to niby taki dobry jest? Hmmm z tego co pamiętam to tylko u Gazownika dłużej gości , bo każdy kto się napalił na jego "klasyczny wygląd" (co by nie mówić jest śliczny! ) po krótkim czasie zmieniał (spytaj np. mkgustava) .

Określiłbym to "technicznym" graniem , niby wszystko OK ale nie ma tego czegoś "duszy" , "powietrza" ...no tego czegoś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...