Skocz do zawartości

Laptop reset baterii


tbrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bateria z Asusa ma naklejkę:

 

U36JC-RX1677V   B2N0AS018932069

 

 

a Dell : DP/N 0G784H KR-OG784H-73293-BBJ-E00X-A00

 

Typ: F707H 11.1V 24Wh 2,1Ah

 

Napisałem wszystko co na nich było :) szczególnie o della chodzi bo ona jest już padnięta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam które ale była różnica w bateriach jedne wkładało się naładowane inne maksymalnie rozładowane. Po wyjęciu należy pamiętać żeby wykonać "format" baterii. Czyli ładujemy ją bez przerwy przez 12h nawet gdy wskaże pełne naładowanie (raz zrobiłem inaczej i bateria siadła tak samo jak wcześniej, albo i jeszcze szybciej).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw ile userów strefy wierzy w voodoo i naprawdę po przeczytaniu tego wątku włoży baterie do zamrażalnika :)

baterie niklowo-kadmowe, które stosowano kiedyś i litowo-jonowe stosowane obecnie to co innego :)

 

dobrze mają właściciele samochodów hybrydowych, dzięki mroźnej zimie w Polsce ich akumulatory będą wiecznie sprawne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw ile userów strefy wierzy w voodoo i naprawdę po przeczytaniu tego wątku włoży baterie do zamrażalnika :)

baterie niklowo-kadmowe, które stosowano kiedyś i litowo-jonowe stosowane obecnie to co innego :)

 

dobrze mają właściciele samochodów hybrydowych, dzięki mroźnej zimie w Polsce ich akumulatory będą wiecznie sprawne :D

 

Voodoo, nie voodoo ale coś w tym jest...

ot jako ciekawostka:

Troszkę w drugą stronę z sensie temperatury: radio concert 1 w audi ma limitowaną ilość impulsów impulsometra głośności zapisywaną w procku. Umiejętne podgrzanie procesora np. zapalniczką pozwala na odzyskanie części pamięci i na jakiś czas ominięcie problemu szalejącego volume.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...