Skocz do zawartości

Fanaticaudio RULES


prześladowca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie się coś wydaje, że jednak ilość kategorii dBL jest dokładnie taka sama jak w ubiegłych latach i jakby nie patrzeć, to na obecną chwilę we wszystkich sześciu kategoriach rekordy już należą do Fanaticaudio.

 

PS

Baczni obserwatorzy - zapomniało się Wam, że jest jeszcze takie coś jak dBL MINI.

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się coś wydaje, że jednak ilość kategorii dBL jest dokładnie taka sama jak w ubiegłych latach i jakby nie patrzeć, to na obecną chwilę we wszystkich sześciu kategoriach rekordy już należą do Fanaticaudio. PS Baczni obserwatorzy - zapomniało się Wam, że jest jeszcze takie coś jak dBL MINI. :rotfl:

 

 

Przepraszam i przyznaję się do małego zamieszania. Mini mi umknęło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze nie zrozumiales

 

wawa od roku nic nie robi do zawodow bo nie ma z kim sie bic

 

zrobisz auto ktore pokona cc wtedy napewno bedzie reaktywacja barbusow i znowu wszystko wyklepiemy

 

btw

zmian klas mocowo doprowadzila to tego co jest teraz 3 samochody max w klasie :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli 10 klas ciśnieniowych jest gów.. wart liczy się tylko 1!-EKSPERT!bo tam Grzesiu ustanowił rekord POLSKI bo w Europie robią więcej!

to może wawa spróbuje swoich sił w Outlaw bo jak narazie to ja mam największy wyniki w dbl w EUROPIE i to we wszystkich klasach tego turnieju :wink:

więc ja mam prawo czuć się nie pokonany! ale ty to tak nie za bardzo :mur1:

zmian klas mocowo doprowadzila to tego co jest teraz 3 samochody max w klasie

ja się dopasowałem do zmian i moim zdaniem co jakiś czas są potrzedne bo bez nich jest nudno :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zmian klas mocowo doprowadzila to tego co jest teraz 3 samochody max w klasie :idea:

A co ma do tego zmiana limitu mocy? Przecież zmiana dotyczy wszystkich i gdy komuś coś teraz nie przypasiło według nowego limitu, to potencjalny konkurent ma dokładnie taką samą sytuację skoro w poprzednich latach obaj mieścili się w tej samej kategorii. W kategorii do 4kW może grać też wzmak który ma 3kW. Coś mi się wydaje, że panuje tu tylko jedna teoria, że wmak zawsze musi mieć mocy tyle ile zezwala limit. Gdy ma odrobinę mniej to już nie ma zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się dopasowałem do zmian i moim zdaniem co jakiś czas są potrzedne bo bez nich jest nudno

Mało tego - szyszka z tego co mi sie obiło to specjalnie kupił ddz1 pod klase do 3 kw i zmienili do 4 kw ale nie płakał tylko zapodał inny piec, takze chyba kazdy ma te same szanse...

zresztą do kompletu na nastepny sezon brakuje mi betoniarki.... i biedzie pozamiatane .... ale o tym w 2013...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma zadnych placzy

jest akcja jest reakcja:D

 

i zeby nie bylo szyszek napisalem ze wyczyn 1 klasa

nam sie poprostu nie chce ( pisze za mnie i konrada)

 

ale jak zrobisz cos naprawde glosniego to podgonimy:D

 

Grzesiu nie musi nawet palcem kiwnac bo i tak jest poza zasiegiem kogokolwiek z pl :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mowia ze tylkw Sq są płacze :D

 

No właśnie widzę ,że nie tylko u Nas się dzieje czasami małe "hadzia!"... :D

Nie ma co dyskutować chłopaki, przyjedziecie, "pierdniecie" i się wyjaśni, kto jest "królem" a kto "paziem"... :wink2:

 

i zeby nie bylo szyszek napisalem ze wyczyn 1 klasa

nam sie poprostu nie chce ( pisze za mnie i konrada)

 

To po co taka dyskusja? Bo argument "mogę" , ale mi się "nie chce" , jakoś do mnie nie trafia patrząc z boku... Konkurencja się zmienia/rozwija, więc tylko zasłanianie się tym co się wcześniej ugrało, za wiele nie wnosi... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to tylko się zastanawiam, czy ktoś jeszcze żuci kiedyś wyzwanie Grekom :hyhy: - którzy są prawdziwymi światowymi królami tego sportu. Robią wszystko i wszystkich jak chcą w każdym turnieju i klasie jeśli chodzi o SPL - i to wszystko w dobie kryzysu i skraju bankructwa kraju :wink2: .

Szyszka jak w PL się nikomu nie chce to może trzeba rzucić wyzwanie trochę grubszym rybom - można zacząć od Czechów, do których już nie wiele Ci brakuje :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...