Skocz do zawartości

Szukam pracy :)


Dareek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem z Podkarpacia, (60km od Rzeszowa na południe, 15km od Sanoka)

Niedawno skończyłem szkołę w zawodzie Technolog robót wykończeniowych. Mam doświadczenie w tym zawodzie ( dwa dni w tygodniu przez 3 lata praktyka na warsztatach szkolnych i po za nimi), remontuję również dom w którym mieszkam i pomagam znajomym przy pracach remontowych.

 

Potrafię m.in:

- wykonać wylewki

- tynkować

- układać panele podłogowe i ścienne

- układać płytki podłogowe i ścienne

- szpachlować i malować ściany

- wykonać montaż instalacji elektrycznych

 

Mam dużą wiedzę praktyczną co potwierdza moje świadectwo ukończenia szkoły, (Potwierdzeniem będą również wyniki z egzaminów zawodowych które zostaną ogłoszone końcem sierpnia)

 

Posiadam prawo jazdy kat.B, znam język angielski w stopniu komunikatywnym. posiadam dobrą znajomość komputera, urządzeń i narzędzi budowlanych, stolarskich i mechanicznych.

 

Nie są mi obce prace stolarskie, elektroniczne, mechaniczne czy praca "przy łopacie"

Szybko się uczę, jestem dokładny, odpowiedzialny, uczciwy, pracowity, powierzone zadanie staram się wykonać jak najlepiej potrafię.

 

Chciałbym nabyć więcej doświadczenia zawodowego np. przy płytach kartonowo gipsowych, instalacjach C.O

 

Interesuje mnie praca w zawodzie, ale mogę pracować jako pomocnik na budowie, kierowca, praca w zakładach produkcyjnych, w sklepie budowlanym lub RTV AGD.

 

Mogę pracować również za "złotą rączkę" Jeśli coś się zepsuje w domu nie dzwonię po fachowca tylko naprawiam sam.

 

 

Raczej na forum nikt taki się nie znajdzie ale próbować trzeba :)

Jeśli ktoś poszukuje takiego właśnie pracownika lub zna kogoś kto potrzebuje to proszę o odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę coś doradzić, to poszukaj lokalnej "internetowej tablicy ogłoszeń" z Twojego regionu/miasta i zamieść tam takie ogłoszenie. Pracodawcy lubią sobie takie miejsca przeglądać i często odpowiadają. Nic nie kosztuje a spróbować warto. Trzymam kciuki i życzę powodzenia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eśli mogę coś doradzić, to poszukaj lokalnej "internetowej tablicy ogłoszeń" z Twojego regionu/miasta i zamieść tam takie ogłoszenie. Pracodawcy lubią sobie takie miejsca przeglądać i często odpowiadają. Nic nie kosztuje a spróbować warto.

właśnie 15 minut temu poszło takie ogłoszenie i czekam na potwierdzenie :)

Trzymam kciuki i życzę powodzenia

heh przyda się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj Niemcy raczej odpadają na 100%

Z języka to umiem liczyć do dziesięciu przywitać się i pożegnać (tak nauczyli w gimnazjum :rotfl: )

Tak jak pisałem wcześniej, na dzień dzisiejszy interesuje mnie praca w Polsce i najlepiej na Podkarpaciu lub Anglia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I się udało :D

od czwartku do roboty :)

Jeśli ktoś szuka pracy to polecam napisanie dobrego ogłoszenia w lokalnym portalu z ogłoszeniami. Ja dałem takie jak jest w pierwszym poście i po niecałych dwóch dniach zadzwonił gość, pojechałem dogadaliśmy się i tak dostałem pracę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...