Skocz do zawartości

Clarion CZ702E


czaszunia1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

The contents of improvement

 

4-1.

 

The contents of an improvement of VM-0911-1E 2012-09-11

 

 

1)

 

Momentary volume level problem when the mode is changed from A2DP to Hands Free(HF) or tuner.

 

2)

 

The problem on another incoming during HF talking.

 

3)

 

Not keep DSP audio setting.

 

 

4-2.

 

The contents of an improvement of VM-1128-1E 2012-11-28

 

 

1)

 

iOS6 and some mobile phone A2DP problem.

 

 

4-3.

 

The contents of an improvement of VS-0103 2012-09-27

 

 

1)

 

The problem that CD dose not play.

 

 

4-4.

 

The contents of an improvement of SW01.34.00 2012-11-19

 

 

1)

 

iOS6 and some mobile phone A2DP problem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie powiedzcie mi jako zielonemu matolkowi, czy kosc ktora siedzi w radiu w 702 pasuje do 958? Pytam przed wyjeciem radia ode mnie bo wole to zrobic raz bo u mnie na wcisk siedzi radyjo i wolalbym wiedziec wczesniej. Bede mega wdzieczny za jakies informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te uważane za "bardzo firmowe" (Alpine, Clarion) bronią się jak umieją przed tym,  co ci "niby gorsi"  (JVC , Piooner, Kenwood ) już dawno w najtańszych modelach udostępnili (kenio za 190zł czyta flac!) ...ot polityka firmy , ba bardzo dziwna polityka dodam ;)

 

PS: od 702 wymagasz flac , jak on nawet z napisami w CDaudio sobie nie radzi  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z tym wyjsciem usb to nie dokonca tak ze musi byc wyjscie 1 A. Podlaczylem dysk z laptopa 160, gb 7200 obr pod jvc avx-22 i tez hulal a w instrukcji nic sie nie chwala ;) tanie chinole z wyswietlaczami odtwarzaja prawie wszystkie formaty audio jak i video i co z tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 1 A  ! 

 

Jeśli manual o tym nie wspomina , to nie radziłbym podłączać twardziela ..gdyby można było to na bank by się tym chwalili :)

 

Przykładowo:

JVC 921 (usb 1 A) w manualu pisze żeby nie podłaczać twardego dysku a jednak działa to bezproblemowo  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z fotami to wielki problem na 2 tygodnie bo telefon w serwisie a to jedyny aparat w domu;/ niefart. Aco si epopsulo to kabelek sie ulamal z wtyczki aluminiowej co siedzi w kosci. Wtyczke taka maniunia moge wyjac i kabelek zasadzic ale wsadzic to juz probvlem bo to maszynowo robione a moje paluchy tak nie zrobia. Do everpola dzwonie co chwila ale poumierali tam albo cus;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie, szukam informacji o współpracy na linii Clarion-Android ;) Mam HTC One, chciałbym go podłączać do ładowania i ewentualnie odtwarzania muzyki (jak rozumiem, tylko mp3 wchodzi w grę? :/ ) z 702/703 :) Ktoś wie jak wygląda kwestia korzystania z pamięci androidowego telefonu, folderów etc. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


jak rozumiem, tylko mp3 wchodzi w grę?

 

Lecąc po BT odtworzysz co chcesz , tzn. na jaki tylko format pozwoli Ci odtwarzacz w fonie. 

Żeby nie było za różowo cz702 (ten przed aktualizacją oprogramowania) nie bardzo łączył się automatycznie z telefonem z androidem 4.0 (i wyżej ) i trzeba było ręcznie to w telefonie robić za każdym razem pomimo sparowania . Najlepsze że telefon z androidem 2.3.6 od razu sam wykrywał powiązanego CZ702 i łączył się szybko i bezobsługowo . 

Telefonu nigdy nie podłączałem przez kabelek , więc na resztę pytań nie odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od czego to zależy ale w moim przypadku zarówno przed aktualizacja jak i po niej, telefon z a 4.1.1 jak i iphone łączą sie bez problemu. Sparowanie i potem zapominam o jakimkolwiek ponownym łączeniu. Po usb na androidzie clarion wywala mi błąd bez względu na telefon jak i wersję andka

 

Tapatalk4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...