Skocz do zawartości

Clarion CZ702E


czaszunia1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w tym radiu denerwuje mnie przycisk do przeskakiwania pomiędzy piosenkami (zaraz pod gałką) źle umieszczony , szumy leeki są jak pisałem wcześnie , co do jakości za te pieniądze to dobre radio z dużymi możliwościami podłączenia wzmacniaczy i sterownia wszystkim z osobna pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A czy da się zrobic na nim system pol aktywny? tzn midbasy przez wzmacniacz zewnetrzny, a tweetery przez koncowke radia? (oczywiscie wszystko na radiu pociete). Jesli idzie to tylko 2 way czy 3 way tez czyli basy przez zewn wzmacniacz, a srednie i wysokie przez koncowki radia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wlasnie zanabylem to radyjo i irytuje mnie fakt wyszukiwania katalogow - tak uzywam mp3 czasami - przeskakiwaniepomiedzy katalogami to niby przyciski 5, 6 ale mi przeskakuje co 5 katalogow; wyszukiwanie z menu niby dziala ale jak wybiore katalog/piosenka/potwierdze galka to uruchamia zupelnie inny katalog... Macie cos podobnego?

 

Poza tym kolorow jest nascie a nie ponad 700 jak napisano na pudelku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem za duzo czasu zeby sie tym pobawic - ale moze faktyczne kliknalem RDM... kolor czerwony jest prawie taki jak powinien byc a z customem cos mi sie to slabo widzi...

 

W celu porownania z Kenwoodem xxv-01d cz702 gra bardziej przejzyscie i ma wieksza glebie to pierwsze co sie rzuca w uch (na tym samym setupie oczywiscie). Musz etroche bardziej sie pobawic i po sluchac zeby troche sprecyzowac wypowiedz.

 

 

Jeszcze jedna rzecz - jak dlugo wam zczytuje pamiec USB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kolorów custom, męczyłem się z 2h zanim dobrałem odpowiednią kombinację kolorów aby byl zgony z deską w citroenie i udało się, ale czeba troszkę czasu poświęcić, tu ujać, tam dodać, znów kolejnego dodać lub wtedy pierwszego odjąć i tak do czasu aż się zestroi :)

 

a co do pamięci, wkładam, czekam z 3-4 sekundy i jest, kolejne 2 i już gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam problem z moim Clarionem :(

Może spotkaliście się z taką sytuacją, że radio przy zmianie źródła nie widzi CD?

Przy zmianie źródła przyciskiem na panelu np z radia to przełącza się po kolei na wszystki źródła: Tuner, AUX, USB, ale nie ma po drodz nigdzie CD. Dopiero jak wyjmę płytę i włożę jeszce raz to automatycznie włącza się odtwarzanie CD. Po wyłączeniu radia i uruchomieniu ponownie włącza się Tuner...

 

Nie sprawdzałem jeszcze, czy działa normalnie z pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy Clarion strasznie wali w ch... z softem , wszystkie nowe radia mają kompletnie do dupy soft . Wyślij do nich na gwarancji niech Ci wgrają , lub poproś na maila nowy soft i sprawdz w instrukcji czy jest gdzieś pokazane jak to zrobić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie trochę z innej beczki, choć dotyczy też i tego modelu,a mianowicie pyrkanie podczas regulacji głosności,

czym mozę być spowodowane, czy napewno wina leży po stronie RCA, zaminiealem ze soba już na zmiane 3 pary i nic

dalej jest to słyszalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jesli chodzi o pomijanie cd przy przelaczaniu zrodel to imho ma to zwiazek z problemem z wczytaniem plyty. Przy obecnych warunkach pogodowych moze dochodzic do kondensacji pary na soczewce, lub na plycie. Tez mi sie cos takiego kilka razy zdarzylo. Wystarczylo wlaczyc i wylaczyc. Napedy w dzisiejszych cd sa polaczeniem dvd i cd - jednym slowem taniocha.... I dziala to srednio. Jednak za taka cene uwazam, ze to radio jest niezle. Teraz gdy dziala u mnie w trybie 3-way musze powiedziec, ze jestem pod wrazenem ilosci ustawien zwrotnicy, gajnow itp. Wszystkim mozna sterowac z poziomu radia. Nie spodziewalem sie tego.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie,

zauwazylem kilka razy, ze ustawiajac zbyt wysoka glosnosc - jak sie tak galka za ostro majtnie - pojawia sie taki glosny szum/trzask. I pytanie czy to jest przester??

Bo dziwne to mi sie wydaje. Ogolnie to jaka jest granica skali w tym radiu?? Wydaje mi sie, ze przy 40 mi sie cos takiego pojawilo -teraz mam przod aktywnie i troche sie boje, czy ten sygnal nie pojara mi glosnikow. Wczesniej tez zauwazylem takie zjawisko w momencie jak nagranie bylo ciche i ostro podkrecilem.

Moze ktos tez cos takiego zauwazyl.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gdyby ktoś był zainteresowany, to wyszedł update software'u do 702'ki, wytyczne poniżej, a plik mogę przesłać mailem gdyż ta wersja chyba jeszcze nie jest oficjalnie dostępna

 

Instrukcja:

 

Update

1. Please copy “cdrom.bin” to an empty USB memory device from your PC.

2. Insert the USB memory device to the USB slot on the unit when the unit is POWER-ON.

And then the LCD will indicate “SERVO UPG”.

3. Please keep waiting and DO NOT POWER OFF the unit until the unit changes its mode to radio mode automatically.

4. Remove the USB memory device from the unit. Please delete any files on USB memory device.

5. Please POWER OFF/ON.

6. Please copy “CZ702EMCU.BIN” to an empty USB memory device from your PC.

7. Insert the USB memory device to the USB slot on the unit when the unit is POWER-ON.

And then the LCD will indicate “MCU UPG”.

8. Please keep waiting and DO NOT POWER-OFF the unit until the unit reset itself automatically and changes its mode to off mode automatically.

9. Finished update. Please check the software version for your unit.

10. Please copy “boot.bin” and “updater.plf” and “firmware.plf” to an empty USB device from your PC.

11. Insert the USB memory device to the USB slot on the unit when the unit is POWER-ON.

And then the LCD will indicate “FILE 1 ***%”(***=0 to 100)

LCD will indicate “FILE2 ***%”(***=0 to 100)

LCD will indicate “FILE3 ***%”(***=0 to 100)

12. Please keep waiting and DO NOT POWER OFF the unit until the unit changes its mode to off mode automatically.

13. Finished update. Please check the software version for your unit.

Confirm result

1. Please turn on the unit. Press VOL knob and preset button “6” in Tuner-mode.

2. Confirm that the MCU version should be “VM-1128-1E”

3. Load any CD. Press VOL knob and preset button “6” in CD/MP3-mode.

4. Confirm that the MPEG version should be “VS-0103”.

5. Select AUX MODE. Press VOL knob and preset button “2” in AUX-mode.

6. Confirm that the BT version should be “SW01.34.00”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...