Skocz do zawartości

Clarion CZ702E


czaszunia1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie przymierzam sie do zakupu radyja i cos takiego moze mi wpasc w rece.Jesli ktos z uzytkownikow mial juz doczynienia z tym radyjem, bede bardzo nisko dzwieczny za podzielenie sie wrazeniami. Obsuga, "wytrzymalosc radia" beda bardzo dora informacja. Link do radyja z parametrami: http://www.clarion.com/pl/pl/products/2012/audio/source_unit/1din/CZ702E/pl-pl-product-sc_1259576944945.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dla mnie to klawisz wchodzenia w menu jest zbyt "ukryty" za pokretlem , no i brakuje emblematow czerwonej i zielonej sluchawki na panelu , bo oznaczenia sa zbyt male , a tak byloby widoczniej .

Na plus zaliczam czulosc mikrofonu wbudowanego w panel .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to klawisz wchodzenia w menu jest zbyt "ukryty" za pokretlem , no i brakuje emblematow czerwonej i zielonej sluchawki na panelu , bo oznaczenia sa zbyt male , a tak byloby widoczniej .

Na plus zaliczam czulosc mikrofonu wbudowanego w panel .

 

Masz już to radyjko?

 

ja rozpatruje ew. zakup zaraz po moim urlopie, tylko mam dylemat, dać to radio i na razie z jego końcówek puścić aktywnie front, czy może lepiej dokupić znów pp50dsp i podpiąć pod fabrykę.

 

Koszta praktycznie podobne, jak się zliczy wszystko, tylko BT w gratisie wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakiś czas już się nim bawię ale raczej nie mogę Ci pomóc , bo nie podpinałem głośników pod końcówki mocy radia , no i nie miałem styczności z tym Helixem. Co mogę powiedzieć , to że BT sprawuje się idealnie ...choć Dan marudził ostatnio że jakoś tak "metalicznie" mnie słychać ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu ból , bo i radio i piec są nowe (Denon tylko nowy w moim aucie , bo lat ma z 20 ;) ) i niejako ciężko porównać do zgrania znanego szerzej np A7 (poprzednik) , bo chyba 3 tygodnie jeździłem bez muzy , a że stary jestem i pamięć już nie ta , to powiem tylko że ten wzmacniacz kupiłem niejako w ciemno , bo wiedziałem że jak to u Clarka będzie "mdło" to przynajmniej wzmacniacz musi być "klarowny" i "detaliczny" ...czytaj nie "kluchy" np. XM. Nie mniej jednak na razie mogę napisać tylko o funkcjonalności ... radio bardzo ogołocone z funkcji w stylu migająca dioda niby alarmu , ustawianie dimera , ustawianie szybkości przesuwania się tekstu , czujnika oświetlenia i takich tam innych dupereli bardziej lub mniej potrzebnych ;)

Interesowało mnie jedynie 3 way ful activ z pełną zwrotką (nie jak w 958 gdzie średniak od dołu max 630Hz) i na tym polu sprawdził się idealnie .

Dla chcącego dołożyć suba , wystarczy zakupić mono z płynną fazą , no i pamiętać że wzmacniacz dla woferka musi mieć HPF i po sprawie ;)

 

Najlepsze że wygląda jak ...tani dziad ! Nie, że jest dziadowski ale na pierwszy rzut oka do auta wygląda że to mega tani klocek nawet bez USB (jest na kablu) , ba od cz202 odróżnia go tylko napis "blutooth" ...dodam że dla mnie to zaleta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie pytanie odnośnie zewnętrznego mikrofonu, jest wpinany na zwykłym jack'u mono i czy musi być oryginalny clarionowski, czy może być inny?

 

Możesz to sprawdzić - jak masz możliwość, słyszałem że z zewnętrznym znacznie lepiej słychać (odczuwa ro rozmówca po drugiej stronie) a ja mam wbudowany w słupku A i ciekawy jestem czy idzie go wykorzystać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat, aż szkoda, żeby był w dziale "przy piwie".

Czy mod może go przenieść do "wszystko o sprzęcie..." ?

 

No właśnie, jak z brzmieniem? Czy jest podobne do 778, 788? Bo tak mi się wydaje, że to powinna być ta sama liga.

Wygląd ma naprawdę fajny, "czysta klasyka" jakby Clarion chciał wrócić do korzeni, po tych wszystkich "kosmicznych" 778, 788 a nawet 94x i 95x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś przyszła paczuszka z CZ702e

 

Po rozpakowaniu sprawia wrażenie estetyczne.

 

Panel jest plastikowy, front połyskujący, ale nie odnosi się wrażenia tandety, jak to czasem bywa

 

wieczorem wstawię zdjęcia, a może w sobotę będzie małe montagiren w C3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem test na niemieckiej stronie , google tłumacz załatwi sprawę :)

 

http://www.hifitest.de/test/1-din-autoradios/clarion-cz702e_5661.php#

 

A ma ktoś może service manuala do tego Radia, ewentualnie informację jaka kość siedzi w środku ?? ( czy moze taka sama jak w DXZ 788, czyli kosc AK7720A w której jest zintegrowany DSP i 3 x DAC )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...