Skocz do zawartości

Tylną część panela JVC KD SH 1000


duber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w tytule,ułamałem zatrzask :wsciekly: ...nie ukrywam że wysłałem już meile do serwisów JVC i czekam na odpowiedż ale...jak ktoś ma może taniej choć jeszcze nie znam ceny..nawet dwie lub trzy sztuki bym kupił...(znam kilku co tez szuka)

Kontakt pw lub gg 3197007 (zazwyczaj wieczorem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jest ich tylko ze dwadzieścia...pospisuje numery i może któryś będzie miał ochote

Z tego co pamiętam to serwisy na pólnocy polski odpisywały że już niedostepne

Ale napisałem tez do głównej siedziby w wawie...czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzwoń po każdym i wypytaj o ceny, bo z tego co pamiętam to rozrzut był spory (50 -130zł)

 

ja tam dałem bodajże właśnie 40 ...

 

KWADRAT

 

Miasto : CZĘSTOCHOWA

Adres : ul. Krakowska 46/50

Telefon : (34) 365 41 74

 

to jest adres serwisu z którego zamawiałem :) niestety musisz mieć kod części, bo oni tak średni się znają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wszystkich obdzwonie,dzięki za info

Szkoda że się czeka bo może za 2-3 dni będę jechał przez sosnowiec

 

pewnie tu

Miasto : SOSNOWIEC

Adres : ul. Ostrogórska 9

Telefon : (32) 266 26 65

 

MAC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dbam,nawet dziwiłem się kumplowi jak on to zrobił a ja gadałem przez fona i odłączałem kabel i nie mogłem przytrzymać... :/

 

Tak myślałem że temat w zsypię wyląduje ale widzę zę ktos mnie jeszcze lubi :)

Może dlatego że wkleiłem patent na naprawę panela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyczyna ułamanego plastiku leży w tym właśnie że ludzie nie przytrzymują panela gdy wyciągaja pendrive albo kabel jeśli się normalnie wyciąga nic sie nie dzieje miałem kilkadziesiat sh1000 i tylko w jednym miałem coś takiego że był nadłamany ale się trzymał czasem spadał ale rzadko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie tylko kilka razy skorzystałem z usb ale wiem że winą było pociagnięcie za kabel bez przytrzymania.

choć w sumie jednak mogli o tym pomysleć skoro to nie rzadkość w tych modelach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie jednak mogli o tym pomysleć skoro to nie rzadkość w tych modelach...

 

no w taki sposób sie raczej nie powinno wyciągać "pena" ani kabla ze slotu USB jak ciągnąć bo wkońcu to tylko plastik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby pomyśleli tak jak to jest w niższych modelach, gdzie USB usytuowane jest na stałej frontowej części, to zdecydowanie ucierpiałby na tym design windy.

 

btw potwierdzam to co pisze Kepke_23 w kwestii awaryjności. Dotychczas miałem jedynie 1 egzemplarz z takim felerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...