Skocz do zawartości

TRU TECHNOLOGY co to za firma i piece?


truck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chętnie pogadam,sprzedałem swoją 603'ke.Nigdy nie miałem z nią problemów.Przyjechała do mnie sprawna

 

Chlubny wyjątek a reszta...

stanowiąca wodę na młyn mojej wypowiedzi...

jako złom,którego najwięcej do nas trafia bo jest tani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na temat twojej BMki jak byś wsadził DLSy TA2 :)

 

Nie no Bmka to mi wyszła bombowo... :rotfl: Ni w ch.... w moje granie :rotfl:

Powiem tak na zimę to auto czeka taka rewolucja, ze chyba temat instalki trzeba by robić od nowa...

Sub do wymiany, drzwi konstrukcyjnie do rewolucji, tweety chyba do wymiany, piece być może też....

Jednym słowem , może i komuś się może podobać ale mi jako właścicielowi, podoba się tak ,że od tygodnia nie włączyłem w tym aucie muzyki, jeżdzę babcią, słucham babci...

Co mam powiedzieć ,że zdupiłem?

No zdupiłem na całym froncie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mialo być o Tru a jest old vs. new!

 

Miało być o Tru, ale jak się okazuje, na palcach jednej ręki można policzyć ich posiadaczy, więc chyba nic więcej się nie dowiemy, stąd jakoś tak naturalnie temat zszedł ogólnie nt. amerykańskich piecyków, które uważam , za bardzo fajną alternatywę dla japońców i europy...

Zwłaszcza gdy ktoś lubi, mocne naturalne brzmienie z wykopem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do japońskich to jakoś kiedyś usłyszałem że i taki M1 często wymaga znachorologa.

 

 

Daniel przeniosłem dyskusję nie związaną z Tru do mojego tematu o Bmce, bo chcę zasięgnąć języka odnośnie wrażeń związanych z amerykańcami i Gieniami, a tutaj nie chcę już robić OT, tak więc zapraszam i Ciebie i kolegów do dalszej dyskusji tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sam chyba przyznasz ,że ratowanie starych sypiących się Zapco, czy też sypiących się na potęgę Xtantów, to nie "SPA" bo tak się teraz pięknie i wygodnie mówi kolejnemu głupiemu kupującemu "Piecyk świezutko po SPA", i cieszy się jak głupi do sera a powinno być "Sprzedam, trupa po reanimacji na OIOMie, nie wiem ile pochodzi do kolejnej wizyty na SPA"...

Pogadaj z użytkownikami Xtantów... Oczywiście nie w momencie kiedy akurat szukają kupca, a już po w prywatnej rozmowie...

 

Mam aktualnie 3 sztuki Xtanta 2200i ( jeden jest 2200ix). Jeden sfajczył sie na spocie w warszawie na wiosne i tej sztuki nie sprzedaje jako " świeżutko po SPA". Nie wiem czy przysrałeś sie tak ogólnie czy tylko do sprzedawców Xtantów. Czyli aktualnie tylko do mnie. Skoro do mnie to oznajmiam Ci ze nigdy nie zrobiłem nikogo w konia i nie zrobie. Xtanty sa sprawne i nie sprawiają problemów a sprzedaje je dlatego że znalazłem coś lepszego... Nie jestem tutaj po to by robić interesy!

 

Kupiłem Xtanta za 700zl i cieszyłem sie jak dziecko ze tak tanio. Cieszyłem sie kilka dni... Aktualnie lezy sobie i czeka na naprawe. Nastepne Xtanty kosztowały mnie prawie drugie tyle co super okazjonalna sztuka od Krecika.. Nie ma nigdy za super niską cene super sprawnego klocka. ( Maniek też mi to mówił :) teraz przekonałem sie na sobie)

PS sory za ot ale nie ja pierwszy i nie ostatni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam aktualnie 3 sztuki Xtanta 2200i ( jeden jest 2200ix). Jeden sfajczył sie na spocie w warszawie na wiosne i tej sztuki nie sprzedaje jako " świeżutko po SPA". Nie wiem czy przysrałeś sie tak ogólnie czy tylko do sprzedawców Xtantów. Czyli aktualnie tylko do mnie. Skoro do mnie to oznajmiam Ci ze nigdy nie zrobiłem nikogo w konia i nie zrobie. Xtanty sa sprawne i nie sprawiają problemów a sprzedaje je dlatego że znalazłem coś lepszego... Nie jestem tutaj po to by robić interesy!

 

Kupiłem Xtanta za 700zl i cieszyłem sie jak dziecko ze tak tanio. Cieszyłem sie kilka dni... Aktualnie lezy sobie i czeka na naprawe. Nastepne Xtanty kosztowały mnie prawie drugie tyle co super okazjonalna sztuka od Krecika.. Nie ma nigdy za super niską cene super sprawnego klocka. ( Maniek też mi to mówił :) teraz przekonałem sie na sobie)

PS sory za ot ale nie ja pierwszy i nie ostatni...

 

Nie przepraszaj za OT, bo zawsze ktoś coś wyciągnie z tego typu uwag,np to ,że nie ma super "okazji" chyba ,że u kogoś jest sytuacja życiowa tego typu ,że musi szybko mieć fundusze i już nie patrzy za ile sprzedaje.

Dobry sprzęt zawsze ktoś długo szuka, i zawsze płaci za to spore pieniądze, więc nawet jesli za jakiś czas chce zmienić na coś lepszego/lub innego, to nie sprzeda tego za psi grosz...

 

Ps.Nie miałem kompletnie Ciebie na myśli pisząc swoje uwagi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem już 3 604x, jedną mam do tej pory i żadna z nich, ani u mnie, ani u kolejnych właścicieli nie miała żadnych problemów. To, że 3 czy 4 piece komuś się popsuły, nie można od razu skreślać całej marki. Zobacz, ile sie buszmenów, piździnków i wojskraftów się już popsuło, a nikt nie pisze, że to szit pod tym względem (pod względem dźwiękowym, to wiadomo).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy dziś się wściekliście z tym Xtantem? Jakiegoś Bożka poruszyłem czy co?

Dałem tylko przykład tych piecy jako dość awaryjne, bez żadnych więcej zastrzeżeń brzmieniowo etc, a tu nagle od pół dnia co chwilę komuś po raz nty tłumaczę to samo.

Przyznaję mój błąd... Mogłem napisać np o Sony M1... I znowu by się znalazła rzesza obrońców...

Już napisałem Coberowi poprosze moda o wyczyszczenie tematu TRU(który sam rzuciłem) z przemyśleń odnośnie innych piecy z USA i tyle...

Dajcie już żyć.

Ja wyczyszczę temat i jesli komukolwiek z tego powodu poprawi się humor, czy też kolejny Xtant nie wyląduje na przeglądzie to bardzo będzie mi miło ,że zrobiłem Wam "dobrze"... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinku nie podniecaj się :) :) :)

Podałeś akurat zły przykład :)

Bo te popsute X wędrują i wędrują :)

A o tych dobrych się nie pisze bo są Ciągle w jednych rękach.

To samo z M itd.

Zawsze się pisze jak coś jeb... a że gra to norma więc się milczy :)

 

ale już wiem czego nie kupię :)

czego ? czy od kogo ?

 

Ja mam Xtanta 603 nowego i nawet jak zmienię piec to go nie sprzedam :) półeczka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedzieć a ufać to róznica... :)

 

A no fakt... :) Zresztą wcale nie będę oryginalny ,że jak trwoga z moimi rewolucjami to do Naka... :rotfl:

A może inaczej , najpierw próbuję sam, i czasami mi wyjdzie, czasami mniej, a jak już trafię na mur, to do Naka on ma dobry kilof, chłop ze Ślunska to wie jak i co ogarnać z betonowych spraw. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee Gliwice to taki Śląsk ;) ....

 

Marcin, już Ty mnie nie bierz pod włos co tam u Was jest na Ślunsku a gdzie juz mieszkają gorole... :)

I tak tego nie zrozumiem ,więc dla mnie wszystko w promieniu 50 km od Katowic to Śląsk :)

 

Phoenix Gold-a...Stara seria MS to sa naprawde fajne wypasione wzmaki , bardzo ceniona na swiecie

 

Tak, ale jak poprosiłem aby właśnie z takimi uwagami się przenieść w temat mojej betki, bo potrzebuję małej burzy mózgów co by tu zamiast pieców F1, to cisza w temacie...

Właśnie w celu ocieplenia brzmienia chirurga szukam coś z "oldscoolowego" brzmienia...

 

Co to za seria z Phoenix Gold czy coś więcej o niej wiesz? Czym charakteryzuje się ich brzmienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 2 propozycje:

 

Mcintosh 404 (słuchałem ich i chyba to by Tobie pasowało) choć jak już rozmawialiśmy, lepiej i taniej by wyszła Tobie inna zamiana.

 

8 lipca jadę na wczasy, jak do soboty się pofatygujesz do mnie do domu, możesz wziąć na 14 dni moje MX4 na testy, ale 21 lipca je oddasz :) oczywiście jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego Tru zostało?długo grałem na studio 500 x3szt.generalnie bylo git poza małymi niedociągnięciami w najwyższych rejestrach.dlugo kombinowałem z ukierunkowaniem i filtrowaniem.niestety mi się nie udało tego ogarnąć.to spowodowalo poszukiwania godnego następcy dla zapco.od dluższego czasu marzyl mi sie tru technology z serii copper.na moje szczęscie nie musiałem daleko szukać(pojawil się na allegro) :wink: byl to z mojej strony zakup w ciemno,ale idelnie wpasował się w moje oczekiwania odnośnie wysokich tonów. wzmacniacze tru grają tak jak to ktoś napisał "mocno,naturalnie z wykopem".a juz niedługo dołączy do niego brat blizniak c-7.4 (bez preampu lampowego) nie bede tu pisał "och i achów" na temat grania tych piecyków bo moglbym być posądzony o reklame(aukcja ze wzmacniaczami tru technology które były na allegro była moja)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...