Skocz do zawartości

Filmy - nowe, stare, polecane


Ache
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a co byscie polecili z filmow kryminalnych gdzie aukcja rozgrywa sie w wiezieniu?

Bezapelacyjnie - "Twierdza" link filmweb- http://www.filmweb.pl/Twierdza

Zwłaszcza scena pościgu Ferrari za Hummerem :)

"-Panie ale skasował pan swoje Ferrari

- Nie był mój..."

 

"Ja tylko pożyczyłem ten samochód"

 

Są to akurat sceny po za wiezieniem Alcatraz ale jak ktoś widział film to przyzna że akcje wiezienia też są fajne.. ładna mi wycieczka

 

Ci do wiezienia to najlepszy jest "Zielona Mila" choć klimat troszkę inny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Miś"

o dwóch takich co poszli w miasto

już "zaliczone" :) ten trzeci muszę zobaczyć.

 

Generalnie to oglądałem duużo komedii, ale żeby doprowadzić do łez to może 5 było :kwasny:

Jeśli masz jeszcze jakieś dobre tytuły to podaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A polskie wesołe kino;

weekend, ciacho, itp.

Tak, dorzuć jeszcze Kac Wawa i będzie złota trójca polskich szmir ostatniego czasu, bo te filmy z komediami to mają niewiele wspólnego - tragedia i strata cennego, wolnego czasu, to owszem się zgodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem jak wy, ale dla mnie (wiek 30+) dobre kino zakończyło się wraz z wejsciem w XXI wiek..

Cuda techniki, szmery bajery, komputerki, dzikie węże, reżyser patrzacy tylko na budżet..

Super film "AVATAR" zajmujacy jak że wysoką rangę wsród filmów, to jedna wielka bzdura.

Tak dopieszczony, tak rozreklamowany że obecne filmy są jak nowe młode lalunie- sztuczne cycki, botoks w paszczy, 1kg tapety, solara, uśmiech ze sztucznymi zębami, raz obejrzeć i wywalić film do śmieci.

A gdzie ta dawna inteligencja? Poszła w las zmieniając kolor drzew na blond?

Nie przeczę, po roku 2001 jest pare dobrych filmów, ale na 1dłoni, góra dwóch, można je poskładać.

Ale niech pare osób pomyśli z jakich lat człowiek chętnie obejrzy film wiecej niz 5razy?

Młodszy człowiek widzi to inaczej. Obejrzy współczesną szmirę i się cieszy, a nie jedno z tych filmów nie da sie obejrzeć chociaż jeden raz..

Teraz aktorzy to sztukateria, bajer, lansik itp

A stara kadra? Prawie kazdy fim z tymi aktorami mozna obejrzec 2-3razy:

Tom Hanks

Robert De Niro

Al Pacino

Morgan Freeman

Nicolas Cage

Clint Eastwood

Russell Crowe

Sean Connery

Jean Reno

Harrison Ford

I wielu, wielu innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zomer jestem przed 30 haha, ale popieram Cie w calej rozciaglosci.. Od kiedy weszlo 3D do kin, juz sie zrobila totalna padaczka.. Scenariusz schodzi na 2 plan, gra to samo.. Licza sie efekty i "cieszenie oka na chama". Boje sie nowego Silent Hilla, gry byly mistrzowskie (szczegolnie jedynka), film byl calkiem dobry, ale dwojka ma byc w 3D i boje sie, ze straci klimat i tylko zapchaja film efektami..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dorzuć jeszcze Kac Wawa i będzie złota trójca polskich szmir ostatniego czasu, bo te filmy z komediami to mają niewiele wspólnego - tragedia i strata cennego, wolnego czasu, to owszem się zgodzę.

 

Nic dodać nic ująć. takiego gówna serwowanego przez "nowożytnych" pseudoreżyserów dawno nie widziałem... w sumei to nawet Ci "wybitni" produkująszmię na potęgę, np Bitwa Warszawska.... Szyc w tym filmie i KacWawa bardzo umiejętnie pokazuje jak można dorobek aktorski zamienić w stertę gruzu.

 

Od siebie polecę(nie komedię) Erratum, świetny film z Kotem i Kotysem, oczywiście nie reklamowany, a jak byłem w kinie to było nas całe 5 osób ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin Spacey miał kilka (dobrych) filmów, ale "mi" osobiscie nie przypadł do gustu. Jest ok, ale w skali do 10 dał bym mu 5 góra6.

Lista mała bo rozpisac sie, to ze 2 strony by były, a nie pisałem nawet nic o kobietach.

Kevin Spacey- "21", "K-pax", "negocjator" "epidemia", "siedem"..

Film "21" to akurat jeden z nielicznych jakie jestem zaakceptowac w latach po 2000roku :)

 

Ache-nie wiem ile masz, moze 27 wiec mozna by było cie wcisnac jak w 30stke, ale bardziej tutaj patrze na ludzi typu do 20lat..

Ja akurat mam dobry kontak z ludzmi, zarówno tych od kilku lat, az do 90+ (jestem działkowcem wiec rozumiem też poglady starszych osob)

Ale czasami jak słucham poglądów 16latków itp, to włos mi sie na łysinie jeży, co bedzie za 10-15lat :D

 

Ciekawe jak za 10lat,następna młodzież zrozumie "Misia" który dla współczesnych 16latków jest chorą abstrakcją, a dla ludzi 30+ bolesna, aczkolwiek śmieszna prawda życia naszych rodziców..

"Telefon z drutem ze słuchawką wielkości cegły? A to nie było komórek? Coca-cola z Pewexu? A co to jest Pewex? Nowa Galeria Handlowa?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki z mniej ambitnych za to jeden z moich ulubionych do których bardzo chętnie wracam: TERMINATOR 2. Chyba najlepsza kontynuacja jaką dotąd widziałem. Poza tym Leon zawodowiec... Ehhh gdzie się podziało stare dobre kino... Ale chyba właśnie dlatego taką furorę zrobił "Artysta" Ludzie czasami chcą powrotu do korzeni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem jak wy, ale dla mnie (wiek 30+) dobre kino zakończyło się wraz z wejsciem w XXI wiek..

Po części masz rację, ale i w XXI wieku można doszukać się perełek, zwłaszcza - To nie jest kraj dla starych ludzi braci Coen, dla mnie to jak na razie, najlepszy film obecnego wieku, a nie ustępujący mu to oczywiście - Aż poleję się krew.

A i tak najwięcej najlepszych filmów powstało w latach 50 ubiegłego wieku, takie moje zdanie, czy to polskie, czy europejskie, czy wybitne amerykańskie kino, czy w końcu wychodzące spod ręki mistrza Kurosawy :wink:

 

ostatni dobry polski film, jaki widziałem, to SYMETRIA.

A widział Dom zły ?

Genialny w każdym calu, no i naturalnie - Róża, także W. Smarzowski rulezzz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten film.. Troszkę rozkleja w koncu prawdziwa polska tragedia.. I co wy młodzi wiecie o PRL-u, kiedyś były szanse na mieszkania, przydziały, książeczki mieszkaniowe, 10-15lat i sie miało te m4.. A teraz? Zarżnij sie w robocie, "dymaj" 30lat z kredytem i módl się aby cie szef z roboty nie wywali na zbity pysk, bo młoda kadra przyszła pracować za 8zł/h i na twoje miejsce znajdzie sie 2-3 studenciaków bez ubezpieczenia..

Nowoczesność, GPS, telefony komórkowe, a na własne mieszkanie to sie dorobisz.. Garba na plecach.. A zapewne 5-10% społeczeństwa sie jakoś wybije w górę, a reszta klepie bide zyjac z miesiaca na miesiac.. Może mamy ten "Postęp" i cuda, nowoczesność, ale obecny 25latek to o mieszkaniu to może sobie pomarzyć.. Oczywiscie mówie o tej "średniej krajowej"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...