Skocz do zawartości

Warsztat CA w Gdańsku godny polecenia


bzykla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem... Czy nie zna...;) A z kim rozmawiałem trochę czasu gdy poszedł plan robienia mojej A6? Między Tobą a Nakamichi, i powodem dlaczego , ktory przeważył Gliwicki wybór, była jedynie doskonała znajomość mojego auta, bo sam Naka taką samą jeżdzi...

 

 

 

Ano rozmowę pamiętam ale nie wiedziałem że to Ty, no bo niby jak? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak BTW 500 PLN za pare drzwi jeszcze dynamatem to powiem szczerze ze i tak nie jest duzo. Bo min. powiem raz jeszcze minimum idą na przód 4 maty z Extreme zeby zrobić to powiedzmy w podstawie a one mniej wiecej latają po ok ~90 PLN za sztukę wiec same maty ok 350 PLN a jakby chcial wrzucic jakie gąbki na poszycie tapicerki, usztywnic otwory itp. zeby zrobić solidniej to wyjdzie troche wiecej. Badz co badz jest wiele innych materiałow (mowie tu o dedykowanych do CA) ktore wcale nie ustąpują tak bardzo Dynamatom a są troche tansze ale to juz jest kwestia dogadania sie z instalatorem i ta cena 500 PLN (jesli sam nie robi) to jest takie powiedzmy w sam raz wyjsciowe.

 

Biorąc pod uwagę, że zewnętrznego poszycia prawie nie ma to faktycznie dobra cena lub....... Te fragmenty blachy mają chyba z 0,1 mm i można je wyginać jednym palcem. Jest nad czym się pochylić.

 

http://upload2.fototube.pl/pics/2012/06/23/org/a0d82a8fd6965eeffcde8b0cc455a980.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by sprawdzic, ale z tego co pamietam (jak dobieralem pod siebie, choc u mnie stanelo na 18'tkach Seas Excel) to 4 ohmowy 18 centymetrowy Revelatorek teoretycznie (WinISD) potrzebuje okolo 10/11 litrow.

 

Tak mało? Kurczę myślałem ,że coś więcej hmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...