Skocz do zawartości

Radio do 600zł z USB


dax127
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć będę bardzo wdzięczny za pomoc. Posiadam obecnie Pioneera DHE-2200UB, radio było już zamontowane w aucie jak je kupiłem, po zmianie głośników fabrycznych czuję pewien niedosyt. Ostatnio trafiłem na Alipine CDA 9884r za 500zł, co sądzicie na temat tego radia? Głośniki w aucie to Audio System MX 165 PLUS, drzwi wygłuszone. Szukam radia z USB, do 600zł zależy mi na jakości dźwięku, używane radio wchodzi jak najbardziej w rachubę :) Z góry dzięki za pomoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy ci na jakosci i szukasz radia z usb ?

Hyhyhy.... To tak jakbys poszedl do sklepu zoologicznego "poprosze o kundla z rodowodem" :P

 

Aha......,czyli sprawa jest prosta: radio z USB=brak jakości, bez USB=jakość

No i nie trzeba się zastanawiać :)

Codziennie dowiaduje się czegoś nowego....

 

A co do radia, to JVC 921 (będę powtarzał jak mantrę). Używane do 600 dostaniesz, a jak trochę dołożysz to będziesz miał nowe

Jakość dźwięku bardzo dobra, aktywki nie zrobisz ale góry nie ostrzy, czyta za to WAV i dysk twardy do USB można podłączyć i mieć w tyle ipody, interfejsy i zmieniarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dość dużo płyt oryginałów ulubionych, ale nie zawsze mam możliwość bawić się w zmianę cd, często też jeżdżę w trasy, a nie wszystkie płyty lubię w całości więc sobie układam folder, który starczy mi na drogę z wrocławia do promu na UK do dunkierki, dla tego zależy mi na usb:)

 

W sumie to najbardziej interesuje mnie z tych modeli JVC 921, JVC SH 1000. Co polecacie bardziej? Oprócz tego, że JVC 921 ma nowocześniejszy wygląd, i bluetooth, to jak bardzo się różnią? No i co sądzicie na temat tego Alpina 9884r, z tego co poczytałem, ponoć dobry jest po dokupieniu procesora dźwięku ale to już ostro winduje cenę:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha......,czyli sprawa jest prosta: radio z USB=brak jakości, bez USB=jakość

No i nie trzeba się zastanawiać :)

Codziennie dowiaduje się czegoś nowego...

 

 

Milo to slyszec. Ale widziales dobre radia ktore maja naladowane full bajerkow ? - od animacji, zmienianych kolorow, mp3, wma, mp4, dyskow twardych i usb i kij wie co tam czlowiek wymysli (chlodzenie azotowe i procek rakietowy) :P

Prosta aukcja http://allegro.pl/alpine-7990-f1-status-highend-i2396026985.html - powinna dac wiele do myslenia

I teraz male zadanie znajdz mi radyjko ktore jest tak dobre jak to i ma wiele pierdolek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na naszej giełdzie jest jvc 921 które ma wszystko co potrzebujesz.

 

masz nawet linę:

 

JVC kd-r 921 bte - StrefaCarAudio.pl - Forum Car Audio

 

To radio widziałem, może estetą jakimś wyjątkowym nie jestem ale ten czarny mdf zamiast ramki wygląda tragicznie, a nie widziałem nigdzie ramki do tego radia, chyba że ramki są uniwersalne ale coś w to wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo to slyszec. Ale widziales dobre radia ktore maja naladowane full bajerkow ? - od animacji, zmienianych kolorow, mp3, wma, mp4, dyskow twardych i usb i kij wie co tam czlowiek wymysli (chlodzenie azotowe i procek rakietowy) :P

Prosta aukcja Alpine 7990 F1 Status highend (2396026985) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - powinna dac wiele do myslenia

I teraz male zadanie znajdz mi radyjko ktore jest tak dobre jak to i ma wiele pierdolek :)

 

No tak.... :)

Ale to jest high-end, sprzęt bezkompromisowy, a tu mówimy o sprzęcie za 600 zł

Nie każdy potrzebuje mieć high-end w aucie. Np. ja nie potrzebuje.

 

Mam w tej chwili JVC 921, Audison LRx 4.5, MP 5.16 + AC.1.TW + Sub JL Audio 10W3 i jestem mega zadowolony.

Słucham dużo muzy i chcę mieć po prostu przyzwoitą jakość i ten setup, w muzie jakiej słucham, brzmi dla mnie zaje...ście.

Lepiej niż mój sprzęt domowy (cd denon, wzmacniacz denon, kolumny tannoy).

Potrzebuje również BT i USB (a do tego radia mam podłączony dysk twardy z plikami WAV), bo nie mam zamiaru biegać z płytami do samochodu.

 

A jak patrzę na zmieniarki, różnego rodzaju interfejsy do ipodów do modeli bez USB (brak iPod Direct), to jest to dla mnie rozwiązanie przestarzałe już niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USB (a do tego radia mam podłączony dysk twardy z plikami WAV), bo nie mam zamiaru biegać z płytami do samochodu.

 

 

Takie coś to nie powiem chciałbym mieć u siebie w radyjku... Wav lub muza we flacku... Bez tych nieszczęsnych płyt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś to nie powiem chciałbym mieć u siebie w radyjku... Wav lub muza we flacku... Bez tych nieszczęsnych płyt...

 

A no widzisz....

Nowy Pionek DEH-80PRS też ma taką możliwość, znaczy się wejście USB z prądem 1A i czyta pliki WAV.

Chyba producenci wreszcie zaczynają rozumieć do czego można wykorzystać sensownie USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Pionek DEH-80PRS też ma taką możliwość, znaczy się wejście USB z prądem 1A i czyta pliki WAV.

Chyba producenci wreszcie zaczynają rozumieć do czego można wykorzystać sensownie USB.

 

Tak tylko w epoce kiedy produkowano jeszcze prawdziwe radyjka made in Japan, a nie made in "miska ryżu", nie było takich dodatków, a z kolei obecne "wszystkomające" rodem z Ery, już nie chcą tak brzmieniowo zagrać... :zalamany:

Więc wybór jest typu... współczesne udogodnienia i trochę gorsze brzmienie, czy też brzmienie, ale prosto jak w kiju od szczotki, gała volume i finito...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...