Skocz do zawartości

OT z tematu


bartekmaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A taka jednorazówka STX-a hheeee ;) ;) ;)

 

choć wiem ,że to napisałeś z przymrużeniem oka to warto chyba wyprostować jak ktoś "zartu" nie załapał...

Owszem były kłopoty z STX, ale u mnie w babci a to wersja 150mm a nie 18 AWX, ta 18 ka jest naprawdę dopracowaną konstrukcją, natomiast 15ka była próbą przeniesienia domówki do CA, w pierwszych głośnikach pojawił się błąd "pasowania" cewki, zostało to poprawione i jeśli jesteś ciekaw jak to obecnie gra gdy się rozegrało w babci, to zapytaj pavlika, słuchał babci wieczorkiem w Wawie kiedy byłem dwa dni służbowo w Pruszkowie.

Co do kończenia się mechanicznie ten objaw minął, im bardziej się rozgrywają i wygrzewają grają wdzięczniej.

Daję im naprawdę sporo mocy z gienia, nawet ostatnio znowu podkręciłem gaina na wofersy i nic się nie dzieje negatywnego a słucham przecież sporo godzin w czasie jazdy a nie od święta.

Generalnie nie chcę aby mi ktoś zarzucił "promocję" bo komu jak komu ale mi nie zarzucisz chyba, że zwracam jakąkolwiek uwagę na to co "politycznie" poprawne a co nie...

W aucie zawsze siedzi to co uważam za najlepsze w danej chwili, czyli jest i morel i dls w duecie z gienkiem i alpine i brax i stx.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że za chwilę na forum będziemy pisać kodem znanym tylko danej grupie - " kupie " wybranych.

Nie będzie można zadać normalnego pytania, bo każde pytanie to jak byś o zarobki pytał (osobiste) - bardzo śmieszą mnie takie osoby i takie zachowanie.

Ale cóż może to już się staje standardem tu :).

 

żeby nie było że się spinam czy tak obrażam - po prostu stwierdzam.

 

Pozdrawiam TAJEMNICZE OSOBISTOŚCI - koń by się uśmiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam TAJEMNICZE OSOBISTOŚCI - koń by się uśmiał

 

Bartek, gdybyś zaglądał choć czasami w temat babci, gdzie tak naprawdę wypłynął na szerokie temat prób dopracowania stx i storzenia w miarę taniej ale dobrej brzmieniowo i jakościowo alternatywy dla innych budżetowych zachodnich konstrukcji to by nie było tajemniczości...

Nie jest to mój temat więc nie będę robił offtopu, stąd przemilczałem odpowiedż co to za głośniki, aby zrobił to właściciel tego tematu.

W każdym tym przypadku chodzi o głośniki z serii stx AWX czyli z lekką karbonową membraną no i z tego co wiem, chłopaki testują obecnie różne wersje tweeterów, tak aby docelowo stworzyć sprawdzony zestaw 2-3 drożny, grający z dobrą jakością ale dostępny dla tych mniej zasobnych i szukających fajnej "budżetówki", zamiast używek z zachodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie - chodzi mi tylko o to że można napisać w 2 słowach i odpowiedzieć na pytanie. Ja tez lubi jak ktoś eksperymantuje z różnymi przetwornikami ( z różnych klas cenowych ). Zawsze dla potomnych coś zostanie ale dobrze jak wiadomo co to za przetworniki. Dobra bo mecz się zaczął :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest autor - niech się wypowie . Bo może nie chce zdradzać co mu siedzi ;)

Barteczku spinasz się ja baty babci :)

Bywaj czasem na spotach/zawodach - nic nie będzie tajemnicą. A jak Ci starczy opowiadanie o dźwięku lub filmik youtube. To wal na pw zawsze coś mogę skrobnąć czy nakręcić w miarę możliwości - ewentualnie jakiś wywiadzik z autorem.

Bo jak byś choć troszeczkę śledził co się dzieje - to byś wiedział o co chodzi.

Koko Koko euro spoko :) Luzik guzik.

Sam takiego STX sobie zapodam jak już kiedyś pisałem w HA. I na pewno też go wkręcę w asterixa - dla testu (ew. nakręcenia filmiku - oczywiście z miejsca gdzie scena jest najgłębsza i najszersza - czyli foteli tylnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zapytaj pavlika, słuchał babci wieczorkiem w Wawie kiedy byłem dwa dni służbowo w Pruszkowie.

 

Słuchał Babci na stx'ie, jedno z lepiej grających autek jakie miałem okazję słyszeć.

zapewnia efekty 3d (bez okularów) i bas wprost z czeluści :)

kicki lepiej niż dają radę, trzeba posłuchać, żeby się przekonać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem akurat przeciwnikiem tajemnic, bo nie czuje tu zadnej rywalizacji. STX'y wzialem na probe, z kilku wzgledow - rozpisze sie konkretniej jak siade do komputera, bo z tel. Nawet ogonkow brakuje (albo raczej checi do ich wciskania).

 

Drzwi w 206 3D sa bardzo niewdzieczne, zobaczymy jak sobie poradzi STX. Poki co koncza sie slupki, a pezot dostaje druga mlodosc mechaniczna(cale zawieszenie nowe, lepsze hamulce etc.). W poniedzialek go odbieram i odstawiam do Marek potem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin tylko nie film! :) nie wiem co zmusiło niektorych do krecenia filmu z prezentacja swojego "SQ" dzwięku :rotfl:

A mnie rozchodziło sie o to żeby było mniej tajemnic tzn zeby o nich nie pisać. Jak to Piotr napisał " jak sie nie chce niczego pisac lepiej nic nie pisac" ( nie koniecznie chodzi tu o Ciebie - mowie ogolnie. Taki apel dla mas)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzisz co jest napisane ? zawody ? czy również spoty ?

Najlepiej napisać o dźwięku ? czy może posłuchać ? a może filmik nakręcić ?

 

Czy trzeba jeżdzić na zawody/spoty/spotkania żeby dowiedzieć się jaki to głośnik jest na zdjęciu :rotfl: - dobre.

 

Ja przeciez nie pytałem jak to gra - to tylko Twoja nadinterpretacja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...