Skocz do zawartości

Moze spotkanie miłośników z okolić Rzeszowa ??


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Panowie, będziemy chcieli za nie długo zrobić spot razem z Krakowiakami 

 

data jeszcze nie jest znana, ale warto przygotować już swoją mentalność. 

 

Planowane miejsce to Tarnów, co by nikt nie był odległością pokrzywdzony.

 

 

aż się boję spytać czy pojadę sam czy jednak ktoś jeszcze się skusi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moja luźna propozycja, zapytanie ?? Był by ktoś chętny z okolic Rzeszowa na Spota który byśmy zorganizowali na wiosnę w Sandomierzu?? Może udało by się nam zrobić jakiegoś grilla. Taką samą propozycję składam w temacie Lubelskim i Kieleckim, każdy licząc z tych 3 miejsc ( Rzeszów, Kielce, Lublin ) ma do Sandomierza mniej więcej po równo, około 100 km czyli 1,5 godziny spokojnej jazdy. Co Wy na to ?? Jeżeli była by wasza akceptacja to założę stosowny Nowy Temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie (i panie) zmobilizujmy się, ustalmy jakiś termin i zróbmy spota. Widziałem że jest kilka nowych osób z Podkarpacia, może zebrała by się grupka chętnych do "spocenia" :P Weźmy termin miesiąc czy dwa do przodu żeby każdy mógł być. Co powiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i panie) zmobilizujmy się, ustalmy jakiś termin i zróbmy spota. Widziałem że jest kilka nowych osób z Podkarpacia, może zebrała by się grupka chętnych do "spocenia" :P Weźmy termin miesiąc czy dwa do przodu żeby każdy mógł być. Co powiecie?

Jestem za... tylko gdzie?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...