Skocz do zawartości

Moze spotkanie miłośników z okolić Rzeszowa ??


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a ty 140dB na JBL-ach wycisnąłeś? :)

 

tak jak narazie tylko tyle na weekendzie jeszcze muszę jednego gościa w domu namierzyć i jeszcze coś po testować bo coś mało mi się widzi 140 myślę że jeszcze z kilka więcej da rade wyciągnąć :luka:

 

z RBR, nie wszyscy mają takie "kar ałdjo" :P

 

nie mowie nie ale akurat przyjechało to grono co ma takie "kar ałdjo"

http://images40.fotosik.pl/315/742813b03f35c09bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie !!

Trzeba jakiegoś spota wreszcie zrobić...

Nie chodzi mi o 2 czy 3 osobowego tylko żeby było te kilkanaście samochodów. Myśle że jeśli zmówilibyśmy się z wyprzedzeniem powiedzmy na wrzesień to mogło by wypalić...

Co myślicie? Każdy mógłby sobie tak zorganizować czas żeby np. na 01.09.2012 zmówić się przykładowo na PDP :)

Piszę z wyprzedzeniem aż na wrzesień bo jak było z tygodniowym lub dwu tygodniowym wyprzedzeniem to zawsze ktoś tam nie mógł a tutaj ponad miesiąc i mogło by się udać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musimy się leoniasty ugadać jakoś, jam teraz bardziej czasowy.

 

darus627, kilkanaście aut wydaje się być nie możliwe, ale można zapolować na rekord w naszym rejonie, bo do tego wystarczy 7 furek :lol:

 

ja oczywiście w miarę możliwości dołożę starań aby się pojawić niezależnie od daty i godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...