Skocz do zawartości

jeden sub dwie cewki i dwa piece


szymek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nikt tu nie pytał co kto wozi, czym zasila tylko o możliwości podłączenia dwóch wzmacniaczy/dwóch kanałów pod jeden sub dwu cewkowy. Ale jeżeli tak bardzo nad tym bolejesz to proszę:

 

Wzmacniacze to 2x μ-ProX 2K.1D Comp podłączone za pomocą unikalnej funkcji ProX-Link do GZHW15SPL(nie pamiętam w jakiej skrzyni :rozpacz:) wynik 142.5dB bo zasilanie klękało... Dlaczego takie rozwiązanie? Bo miało być głośno i potrzebna była moc a akurat takie wzmacniacze udało się kupić za stosunkowo niewielkie pieniądze. I nie mam potrzeby żeby wiedzieć jak działa wszystko czego używam... :wink:

Ja słyszałem o takim ,który przekraczał 140 dB zasilając głośnik wzmacniaczem o mocy 2x100 W.

Co różni te dwa przypadki , to że w tym drugim właściciel zdecydowanie musiał mieć pojęcie co , dlaczego i jak użył :) , ale masz rację, nie każdy musi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co różni te dwa przypadki , to że w tym drugim właściciel zdecydowanie musiał mieć pojęcie co , dlaczego i jak użył

 

Taaaaak?! Kurcze a ja myślałem że wystarczy śruby mocniej w terminalach dokręcić - a ten setup "wypadł" bo nie miałem takiego śrubokręta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Taaaaak?! Kurcze a ja myślałem że wystarczy śruby mocniej w terminalach dokręcić - a ten setup "wypadł" bo nie miałem takiego śrubokręta...

Dlaczego takie rozwiązanie? Bo miało być głośno i potrzebna była moc a akurat takie wzmacniacze udało się kupić za stosunkowo niewielkie pieniądze. I nie mam potrzeby żeby wiedzieć jak działa wszystko czego używam... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...