Skocz do zawartości

Tweetery + wzmak do 1000zł


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Postanowiłem coś zmienić u siebie a mianowicie tweetery z maximo bo zbyt ostrzą i piecyk na przód :) Kwota jaką dysponuje to 800-1000zł. Aktualnie na przodzie siedzi sony xm-3046 i (maximo tymczasowo). Szukam czegoś neutralnego łagodnie grającego, co najważniejsze nie będzie ostrzyło. Piecyk raczej 4 kanałowy, przyszłościowy :) Może coś ciekawego doradzicie ? Klocki raczej używane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym na pewno nie brał tego GMS - kilka dni temu miałem okazję pojeździć autem z nim na pokładzie ( posłuchałem kilka godzin)

Tym bardziej Zapco to nie 4 kanały jakich kolega szuka. A jeszcze tym bardziej zapco to zdecydowanie za wysokie progi na takiego gms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten Xm to taki raczej "grzeczny i poukładany " i jeżeli jeszcze on Ci "ostrzy" , to chyba byś musiał Axtona jakiegoś zapiąć, bo te to jak zza koca grają .

 

Słuchałeś jakiś dla Ciebie "fajnie"* grających tweeterów?

 

*to pojęcie względne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie zmienić samego pieca a później tweetery... Za około 1000zł już można jakiś ciekawy piecyk dorwać lub jest druga opcja pod mojego xm podpiąć inne tweetery, tylko jak to teraz ogarnąć czy wpinać je w zwrotki maximo czy ...??

Miałem okazję posłuchać ProX T2 ostatni czasu i dość przypadły mi do gustu lecz nie mam pojęcia pod jakim piecem grały, natomiast na gliwickiej wiośnie bardzo też podobały mi się tweetery z nubiry podajże był tam zestaw DLSa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powalla zawsze mogę podjechać i posłuchać :) a co sądzicie o takim zestawieniu u-Dimension ProX T2 + u-Dimension Glow 4075 Marcin zaproponował mi taki zestawik, czy słuchał ktoś takiego zestawienia ??

Glow to naprawdę bardzo przeciętny wzmacniacz. Rzekłbym, że może być to krok w tył do obecnego Twojego sonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...