Skocz do zawartości

Jakimi najlepszymi, fajnymi, ciekawymi "furkami" śmigaliście :)


Kepke_23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem czy był kiedyś taki temat czy nie jeśli tak sorki a mianowicie jakimi najlepszymi, fajnymi autkami śmigaliście w waszym życiu oczywiście nie chciałbym żeby było to odebrane że się przechwalam ale mam okazję w UK śmigać naprawdę fajnymi wózkami czego w Polsce raczej nigdy nie doświadczę. Może ktoś z was też śmigał czymś fajnym chętnie popatrzę (w Polsce też nie brakuje fajnych autek :)) i inni pewnie też więc wrzucać fotki i opisy.

p.s. a więc wrzucam kilka fotek od siebie śmigałem m.in. Lamborghini Gallardo LP-4 560, Ferrari F430Spider, Audi R8, Mercedes CL63 AMG, C63 AMG, SLS. SLR, Cooper SD coupe, Carrera 4S, Focus RS, RR E-Vogue, Sport, Vogue itd pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zuk a07,wolga gaz 21,wolga gaz 24 a teraz smigam vw t4 caravelle i to nie tylko po parkingach

ostatnie 2 pojazdy wymiataja :hyhy:

zdjec nie daje bo pewnie wszyscy wiedza jak wygladaja

po drodze bylo jeszcze kilka ale nie ma co pisac bo to padlo bylo :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugatti Veyron - niestety tylko za pasażera. Sporo ciekawych się przewinęło, ale jedna jazda została mi w pamięci - Alfa Romeo 156GTA po "lekkich" modach - wg właściciela nieco ponad 390KM. Potem UAZ - jakieś 300km po bezdrożach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no M3, M5 i M6 też zaliczyłem piękne samochody naprawdę tu w UK są możliwości szczególnie w firmie dla której robię zlecenia polerek np jeżdziłem Oplem VXR8 6.2 litra V8 silnik 425 koni z Corvetty robiony na Australię był jako demo w firmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz a ja nawet o takim Oplu nie slyszalem :rotfl:

 

no on nawet cieżko spotykany w Anglii jest w Polsce to wogóle niespotykany raczej.

 

Bugatti Veyron - niestety tylko za pasażera

 

Ja Veyron-y mam przez ściane bo tam jest serwis firmy HR Owen (robią serwisują Lambo, BMW i często są Bugatti) ale jeszcze nie miałem okazji niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300KM Peugeot 206 S16, niestety malutko, częściej jako pasażer ;)

 

Impreza GT/STI (oryginalnie GT, ale sporo części z STI, a nawet lepszych) "wydmuszka" ~280KM, tylko klatka, kubły i kiera - to najfajniejsze wrażenia w życiu, również w 90% jako pasażer(niestety)... ale swoje się "kajtnąłem" :D

 

Audi S3 2009r. @351KM, też mało :(

 

Z normalnych samochodów najfajniejszy kuzyna MG ZR160 - przednionapędówka z zawieszeniem/hamulcami praktycznie torowymi - mega przyjemność z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugatti Veyron - niestety tylko za pasażera. Sporo ciekawych się przewinęło, ale jedna jazda została mi w pamięci - Alfa Romeo 156GTA po "lekkich" modach - wg właściciela nieco ponad 390KM. Potem UAZ - jakieś 300km po bezdrożach :)

 

Waski mow gdzie takiego dorwales bo tu nawet w U,K ciezko to ustrojstwo dorwac :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny temacik. I ja cos dodam bycmoze kilkoro z was juz smigalo sobie furkami takimi jak ja. Pewnie niektorzy beda mieli przyjemnosc.

Oto mala lista furek.

 

- wojskowy Hamer - oczywiscie z oprzyrzadowaniem

- star 266

- star 200

- BWP

 

- Audi A4 - to moje cacko z ktorego jestem zadowolony

- Audi Q5

- Audi RS 6

 

- Opel Omega - to z rarytasow lat 90 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waski mow gdzie takiego dorwales bo tu nawet w U,K ciezko to ustrojstwo dorwac :kwasny:

 

A widzisz ;) Jak mieszkałem jeszcze w Irlandii, prawie że za płotem miałem 2 sąsiadów z Veyronami ;) Jeden z nich budując sobie chatkę za skromne kilka mln ojro wybudował pod nią parking podziemny wielkości parkingu pod średnią galerią handlową ;) tylko po to, by zmieścić swoje zabaweczki. Instalowałem mu CCTV i inne rzeczy i na obiady woził mnie swoją kolekcją :) Ale poprowadzić nie dał ;)

 

Miło wspominam przejażdżkę MG Migget - maleństwo ale tyle frajdy dało z jazdy jak mało który samochód :)

 

post-1413-0-97511800-1337503127_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dorzucę kolejne czyli Subaru Impreza STi PRODRIVE, Lancer EVO III, EVO IX FQ 400, EVO VIII, Audi RS 4 i 6, SL55AMG, Cayenne Turbo S 450KM, legenda Honda NSX mój samochód marzeń :), Porsche GT3 RS, Bentley Continental GT, Ferrari 360Spider, Lotus EXIDE, "zielony wynalazek" do końca nie wiem co to było, Clio 3.0 V6, Nissan Skyline GT-R kolejne auto marzeń, Merc CLS AMG BRABUS jedyny egzemplarz w Angli i wiele wiele inncyh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby pedzio Filipa? :wink: Przyznaje że zwija się niesamowicie :ok:

 

jep ;)

 

nawet parę filmików z nim nakręciłem (ten z focusem RS np. czy Golfem GTI) ;)

 

 

Marzy mi się przejażdżka GTR'em po Nurburgring... A na sam Nurburg się wybieram, tylko następnym samochodem (Megane RS), bo puga mi już szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img706.imageshack.us/img706/3013/20100423313.jpg

 

6.3 AMG na wypasie! Odwoziłem znajomego bo "%". Bardzo przyjemnie się "odpychał".

 

http://pictures.topspeed.com/IMG/crop/200511/2001-audi-a4-cabriolet-41_1600x0w.jpg

 

i taką Audiolą z 3,0 Pb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...