Skocz do zawartości

Mercedes w124 coupe


Malcolm_x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

co do biurka to polecam! 

3 europalety pomalowac i nic wiecej.

http://images47.fotosik.pl/1762/6c0eee995eaf2d9cmed.jpg

 

Potrzebowalem duze biurko (glebokie) i ciut inne od zwyklych. Wedlug mnie jest ok, i wygoda idalna. Mam plexi  biale jako podklad na czesci spelnia role :)

 

co do Maca, to tez uwazam ze marnostrastwo - ale nie dalbym rady bez tego kawalka zelastwa. Tak pracuje na nim nieraz po 16h dziennie i spelnia swoja role w 100%. No i system ktorego nigdy nie zamienilbym na nic innego.


CO do tematu, Dynosy sa ok, lekko ostrza ale wydaje mi sie ze na tym etapie to ukierunkowanie sie klania. Tez wina pieca. Jezdzilem z nimi wczesniej pod audioartem i graly naprawde spokojnie, tutaj troche drą pape :)

Minus - sa ogormne jak na moje mini slupki!!



dzis posiedzialem troche w aucie. Pojawilo sie troche wiecej kicka, dol nadal ogromny, srednica troche krzykliwa na gorze.. musze pojezdzic troche. Wszystko spakowane jest na szybko w aucie, w tym tygodniu zaczynam troche jezdzic po polsce takze bedzie okazja aby posluchac i nabrac obrazu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem z nimi wczesniej pod audioartem i graly naprawde spokojnie, tutaj troche drą pape :)

 

Dziwne, one raczej do tych spokojniejszych należą.. :)

 

 

Minus - sa ogormne jak na moje mini slupki!!

 

Fakt, małe głośniczki-kopułka 20 mm-w wielkiej obudowie...

Spytałem gdyż ja je dość osobliwie odebrałem, brzmieniowo b. fajne, szczegółowe ale jakieś to granie "małe", nie wiem jak to określić,ale chodzi mi o umiejętność oddawania wielkości instrumentów, takie ładne , małe granie z małych głośniczków. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malcolm_x,

 

Wpadnij w niedzielę do Wrocka na spota. Może potestujesz jakieś piece.

Chetnie, myslalem nad tym, ale niestety jestem w lublinie wtedy... nastepnym razem bankowo.

 

 

 

Koniecznie musze tego twojego Mieczysława posłuchac gdyz mieszkasz nie daleko :)

spoko, moze wpadne jakos za dwa tygodnie? w okolice, albo spikniemy sie gdzies w polowie drogi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieraz bywam w tamtych okolicach :) 

 

Panowie, czym kleic mdf? Chodzi o klejenie na calej polaci dwoch plyt 2x18mm? Wiem ze sa kleje pianki, ktore stolarze sobie chwala, ale slyszalem tez ze mozna skleic zywica epoksydowa? Mam jej troche w nadmiarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie jednak drzwi nie sa tak dobrze zrobione jak mi sie wydawalo..

Jednak cienka blacha daje znac o sobie. Membarnuje (co za slowo - przepraszam:) )cala okolica wokol mocownia glosnika..

 

Tutaj moje pytanie, czy warto na maty ktorych sa dwie warstwy polozyc mate szklana z zywica? Moze usztywni troche te okolice??  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzbudza się to mocowanie?

 

Czy jeszcze dalej

 

U mnie obsadZilem dystans w nierdzewce 4mm i było ok

wlasnie nie mocowanie. Tutaj jest ok, jest 10mm sklejka dobrze przkrecona + 0,5kg szpachli napchane naokolo. Bardziej wzbudza sie konstrukcja wyzej wsrod mocowania calego systemu od szyb elektrycznych. 

Nawet nie chce myslec co bedzie gdy zazywicuje drzwi, i cos (odpukac) pojdzie nie tak z elektryka szyb :) bez kątowki w bagazniku poza miasto nie bede wyjedzac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis mialem w koncu czas na dziubniecie suba. Ale chyba sie pospieszylem jak zawsze..

Skrzynia MDF 3,7cm grubosci - 19,7Litrow. Taka wyszla. 

http://images42.fotosik.pl/819/18bde81abf6b2a1dmed.jpg

http://images41.fotosik.pl/1994/a67fd7a511a2e41amed.jpg

http://images42.fotosik.pl/819/d5a9a18ccc11f2d0.jpg

http://images39.fotosik.pl/1991/f2cb5dc459cda3d2.jpg

 

Mega ale to mega ciezki skurczybyk! 

I tutaj wlasnie rodzi sie problem.

 

Otoz chce ja podwiesic pod tylna polke, ale z takim ciezarem obawiam sie ze cos moze pojsc nie tak. Laczny ciezar bedzie ponad 23kg!

Fakt zrobiona jest na beton, zastanawiam sie...

 

Wrzucilem ja na szybko do bagaja bez podwieszania, wyrzucilem chociaz stare glosniki w polce, czyli jakies tam otowry sa. 

Bas przebija sie, ale nie podoba mi sie granie. Chyba za dlugo krecilem i za glosno :)

 

Slysze ze gra w bagazniku. Nie ma tej selektywnosci gdzies jest mega podbicie ponizej 80hz 

 

Pozatym ratujcie z czasowkami.

Tak naprawde pierwszy raz krece z subem w baganizku i chyba nie daje rady z czasami.

 

Mozliwe jest ze dopiero przy takim ustawieniu mniej wiecej sub klei sie z przodem? Nie za duzo tych korekcji?

http://images38.fotosik.pl/1998/3a52a26f154cfa30med.jpg

Ogolnie bede musial myslec jak to podwiesic co by po wpadnieciu do jakies dziury polka nie poleciala na dol :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za duzo tych korekcji?

 

Grubo... Masz dobre odczucia, to nie jest naturalne... Zazwyczaj w zależności od radia (bo różnie reagują) sprawa rozgrywa się w zakresie od 0,00 do 2,00 ms...

Przykładowo wartość 8,9 to korekcja o ok.300 cm...

Poza tym pomijając wartości jako takie to nabiłeś dosyć sporą różnicę między prawym wf  prawym tw

Coś jest nie teges... Może poproś WAU przy jakiejś okazji o konsultację i odsłuch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...