Skocz do zawartości

Radio wyłącza się podczas odtwarzania niektórych piosenek


cemey603
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moim problemem jest wyłączające się radio podczas odgrywania niektórych kawałków MP3. Radio posiadam niecały rok i dotychczas nie było podobnych zdarzeń, dodam iż znajomy ma również podobny problem, dziwne jest tylko to iż wyłączenie następuje na konkretnych piosenkach.Po usunięciu wadliwych mp3...radio wyłącza się na innych, dodam iż jest to średnio 4 piosenki na płytę.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektore maja.. Ale jesli na kompie chodza bez problemu.. Chyba ze były kupowane z jakiegos sklepu inernetwego wtedy jest prawdopodobienstwo ze nie beda grały.. Ale te co ludzi sciagaja mułem czy shereaza czy torrentem na ogł są free i nie powinno byc problemu. Inne pytanie-jaki maja biterate? Moze powyzej okreslonych kb/s poprostu nie graja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem, ale nie wydaje mi sie iz jest to wina radia bo tak sie dzieje rowniez u ludzi,ktorzy maja inne modele...nowe radia, byc moze jest to biterate, nie sprawdzilem jeszcze...ale z tego co zauwazylem to niektore piosenki maja zmienny biterate bynajmniej winamp na to wskazuje np zaczyna sie od 128 a konczy na 320, nie ogarniam już w ogóle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mam czasami w clarionie na niekotrych plytkach na losowych kawalkach ale niewiem czy niemam namieszane w ustawieniach a niemam czasu sie tym pobawic,w jvc natomiast mialem taka opcje w ustawieniach ze po zlapaniu jakiegos tam sygnalu radiowego automatycznie sie przelaczalo na radio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz mozna wywnioskowac,ze piosenki Ci po prostu przeskakuja,lub wlacza sie radio...mi natomiast wylacza sie ono w piz...u.

 

[ Dodano: 2008-10-31, 19:46 ]

Nagrałem kolejną płytkę MP3 i jak narazie problem ustąpił, nagrałem wszystko tą samą nagrywarką natomiast innym programem a w zasadzie inną wersją Nero...starszą wersją i oczywiśćie dodatkowo najmniejszą prędkością, zobazce z czasem czy problem znów się pojawi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...