Skocz do zawartości

Zmiana auta opinie o oplu omega B


Darek23a
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak coś się zdarzy (stłuczka) i trafisz na spryciarza , to zawsze winien będzie kierowca auta które nie spełnia wymogów ruchu drogowego , czyli Twoje . To że to ktoś Ci wjedzie w tyłek będzie potem tłumaczył, że Twoje światło odbiło się od przystanku (witryny , kosza na śmieci ...) i go oślepiło ...zawsze będziesz winien .

Jeśli na kloszu nie masz oznaczeń DC , DR lub DC/R , DCR , to włożenie palnika xenon jest niezgodne z prawem i każdy udowodni Ci że teoretycznie jego wina spłynie na Ciebie .

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tez mam kumpla co miał wszystkie "kółka"... Na gliwickiej a4 o 22 zmieniał palniczki na ori zarówejry 3h, po ciemku, w g4 zeby dowodu nie stracic... Nie ma oryginalnych xenonów nie ma gadania... No ale spokojnie, moze policjant nie zauwazy albo nie bedzie sie czepiał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze policjant nie zauwazy albo nie bedzie sie czepiał...

 

To to pikuś i sam bym oddał dowód , potem zmienił na normalne i z dwudziestoma złotówami zgłosił się na częściowe badanie do stacji i potem po dowodzik do urzędu . Jaja zaczynają się dopiero jak coś się stanie ...odpukać .

 

Co do oznaczeń RC (RD) to na bank ich nie posiadasz ...mogę się założyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oznaczeń RC (RD) to na bank ich nie posiadasz ...mogę się założyć ;)

Zgadza się, takich oznaczeń tam nie ma bo i nie może być

 

Te lampy to Sonary, przystosowane do żarówek H1 lub H3, nie pamiętam dokładnie.

 

Owszem, ludzie zakładają tam HIDy i jeżdżą z tym ponieważ zwykła żarówka w tych lampach prawie nie daje światła, montują spryski - jednym działają, inni mają tylko na sztukę, ale nigdy nie będzie to legalne.

 

A samopoziomowanie w VB jest realizowane za pomocą dwóch czujników montowanych na wachaczach - przednim i tylnym. Poza tym włącznik śwateł przy ori ksenonie nie ma regulacji poziomu świateł. Jest tam tylko ściemniacz deski rozdzielczej

 

 

 

Mimo wszystko gratuluję jeszcze raz fajnej furki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak debatujecie na temat tych xenonów, a może auto miało dzwona i gość po taniości kupił zderzak bez sprysków oraz chińskie xenony bo były tańsze jak oryginały.

Jeśli nie ma pokrętła do regulacji wysokości - i są pod zderzakiem węże, albo prościej sprawdzić - ilość płynu w zbiorniku.

 

Omege miałem z i bez xenonów, z miała 11l a bez 4.5l

 

Jak masz samopoziomowanie, zamontujesz spryski i wymienisz lampy na "fabryczne" z małą soczewką żaden policjant nic nie powie, tak samo jak papuga w ew. sądzie.

Przerabiałem koledze golfa 4 na xenony i spełnił wszystkie wymagania, nawet TUV przeszedł i ma wbite do książki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób fotkę tabliczek przedniego pasa, to Ci powiem co w aucie było z wyposażenia(sam vin, może nie wystarczyć, ale mogę spróbować)

 

Na pasie przednim są 2 tabliczki. Jedna to tabliczka znamionowa(VIN itp), druga to tabliczka z kodami wyposażenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zechce jak będę miał chwilę hehe . Powiem wam że to chyba nie są xenony tam w lampie wyciąglem żarówke i to nie wygląda jak palnik ale święci okrutnie tak że masakra ciekawe jaka to żarówka i tak to są sonary pisze na kloszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...