Skocz do zawartości

DLS RA30 , ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście nie słyszałem, ale kiedyś wyczytałem, że seria Ref nie odbiega od Ultimate (były też opinie, że brzmią nawet lepiej tylko wygląd mają uboższy) i generalnie nie ma sensu dopłacać. Jak znajdę gdzie to tu wstawię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie słyszałem, ale kiedyś wyczytałem, że seria Ref nie odbiega od Ultimate (były też opinie, że brzmią nawet lepiej tylko wygląd mają uboższy) i generalnie nie ma sensu dopłacać. Jak znajdę gdzie to tu wstawię.

nie wiem czy stety czy niestety ale tez to gdzies wyczytałem (głownie na anglojezycznych forach) ludzi ktorzy mieli najpierw Ultimate a pozniej zjechali do Ref.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy stety czy niestety ale tez to gdzies wyczytałem (głownie na anglojezycznych forach) ludzi ktorzy mieli najpierw Ultimate a pozniej zjechali do Ref.........

Bo w zamyśle , nie miała to byc niższa seria a inna niz Ultimate . Stąd wykonanie , wyposażenie i wszelkie inne namacalne cechy wykonania są z zachowaniem tego samego std .

 

i generalnie nie ma sensu dopłacać.

Brunetki, blondynki, ja wszystkie was.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w zamyśle , nie miała to byc niższa seria a inna niz Ultimate . Stąd wykonanie , wyposażenie i wszelkie inne namacalne cechy wykonania są z zachowaniem tego samego std .

Brunetki, blondynki, ja wszystkie was.........

no to sie nie dziwie tych komentarzy na innych forach, czyli jak drugie zdanie..... wybijają sie już tutaj subiektywne preferencje ..... jak ze wszystkim :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam już jakiś punkt zaczepienia, dzięki za cenne info.

 

Druga sprawa, czy piloty dedykowane dla wzmacniaczy DLS'a są uniwersalne? Dorabiałem kiedyś pilota do DLS A6 i zastanawiam się, czy takowy pilot będzie współpracował z RA30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...