Skocz do zawartości

Jarzębina "koko euro spoko"


JacekTDI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To "koko" to jak Łomża... niepasteryzowane... :rotfl: ,

 

Widać, że to piwo znasz tylko z reklamy albo ze słyszenia. Nie, że go bronie, bo jest z mojego miasta. Jest rewelacyjne, w przeciwieństwie np. do Łomży Wyborowej, która wg mnie jest kiepska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba sie tesciowej podoba sie jednej corce i 2 jej corce. Szwagier sie nie wypowiada. A ja chyba wybralbym cos innego - zalezy co jeszcze bylo.

Ale patrzac na dzisiejsze polskie gwiazdy typu Wilki trajkotajace wciaz na to samo kopyto, debiut Edytki z hymnem panstwowym i Dode machajaca cycami to juz wole to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że to piwo znasz tylko z reklamy albo ze słyszenia. Nie, że go bronie, bo jest z mojego miasta. Jest rewelacyjne, w przeciwieństwie np. do Łomży Wyborowej, która wg mnie jest kiepska.

Łomża jest przepyszna :) Uwielbiam to piwo, jak również Kasztelana :)

Te babuszki, to jak kartofle, które wylazły z piwnicy, a sam wybór jak powiedział Marek Sierocki - trochę dla przekory i żartu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jestem w oklicach nowego sącza to zawsze w grybowie kupuję niepasteryzowane piwo ich wyrobu,polecam

 

 

Mam złe wiadomości - browar zbankrutował. Dobra wiadomość jest taka, że jest na sprzedaż ;) http://forsal.pl/artykuly/612981,nie_bylo_chetnych_na_browar_grybow_licytacja_nie_odbyla_sie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam dowiedziałem się nie dawno choć mieszkam praktycznie w "okolicy". Ale fakt - piwo dobre. Może trafi w dobre ręce.

W latach '90 w Grybowie miałem praktyki, piłem z beczułki ich wyroby i niestety wtedy były to siki weroniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W latach '90 w Grybowie miałem praktyki, piłem z beczułki ich wyroby i niestety wtedy były to siki weroniki.

 

Potem zmienił się właściciel i inne rzeczy. Nie wiem niestety jak wcześniej, bo to piwko piłem stosunkowo nie dawno ale "ostatnio" wg mnie było b.db.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa skandal itp.

 

Śmieszni jesteśmy jako naród... Dożynki - obciach i wieś, ale już beerfest u Niemczurów to fajna impreza. Wiecznie zakompleksieni i zapatrzeni w siebie Polacy... Jeśli komuś się wydaje, że ktoś nas będzie oceniał na podstawie tej piosenki, to niech się choć przez chwilę zastanowi czy on sam ocenia np. wspomnianych Niemców na podstawie ich przaśnych kiełbiasiano-piwnych imprez (jeśli tak, to współczuję). Z resztą - dziś reprezentacja strefy leci na taką wurstową imprezę - wieśniaki jedne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...