Skocz do zawartości

morel supremo + focal dual monitor jakie zwrotnice ??


Isegrim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

mam zamontowane w przednich drzwiach glosniki morel supremo sw6 i tweetery supremo piccolo z tym ze po 2 woofery sw6 w drzwiach (czyli w sumie 4 woofery) napedza mi to wszystko focal dual monitor narazie mam zalozone zwrotnice od focali kr2 ale szukam czegos optymalnego do tego zestawu (na zwrotnice Mxs-2.0 trzeba czekac ok. 1,5 miesiaca na dostawe prosto z izraela ) pozatym nie wiem czy przy tych podwojnych wooferach beda spelniac swoja role co radzicie ??

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę kolego,że bez pomierzenia wszystkiego i zrobienia indywidualnej zwrotnicy się nie obejdzie. Przy tej klasie sprzętu i jego możliwościach,montaż ori zwrotki to profanacja. Poszukaj i wybierz sobie speca/warsztat, któremu chciałbyś powierzyć to zadanie, a efekt tego powinien być nieporównywalnie lepszy niż w przypadku Twojego pierwotnego pomysłu.

Swoją drogą...Sam wybierałeś i montowałeś,ten sprzęt czy może kupiłeś już z autem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam zamontowane w przednich drzwiach glosniki morel supremo sw6 i tweetery supremo piccolo z tym ze po 2 woofery sw6 w drzwiach (czyli w sumie 4 woofery) napedza mi to wszystko focal dual monitor narazie mam zalozone zwrotnice od focali kr2 ale szukam czegos optymalnego do tego zestawu (na zwrotnice Mxs-2.0 trzeba czekac ok. 1,5 miesiaca na dostawe prosto z izraela ) pozatym nie wiem czy przy tych podwojnych wooferach beda spelniac swoja role co radzicie ??

 

pozdr.

 

W takim wypadku org zwrotnice nie będą poprawnie spełniać swojej roli , podobnie jak wszelkie inne z zestawów 2 way.

Dla miłośników firmy z zasobnym portfelem dobrą opcją może być wzmacniacz Dual Monitor z procesorem , ale i tu może być niezbędna "korekcja" na drodze pasywnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...