Skocz do zawartości

hihol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ten dlsowy material. Ale nie ma pod nim pianki i albo mi sie wydaje albo klej przez niego przesiaknie? (bonaterm czy jakos tak). Wiecej pomyslow? Moze macie swoje konkretne typy materialow ktore dobrze sie 'ciagna'? Bo to klucz przy tych kartoflakach  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Naleje do pistoletu i trysne ;) najwyzej bede zmywal i kombinowal dalej. Flok jakos mi srednio podchodzi chociaz to tez jest mysl. Musze idealnie wykonczyc powierzchnie w takim razie.

 

Truck masz fotki jak to wyglada na slupku (dls)? 

 

 

AAAA dobra to mam cel  :luka:  thx Ten z prawej na drugim zdjeciu to co ma na sobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


AAAA dobra to mam cel   thx Ten z prawej na drugim zdjeciu to co ma na sobie?

 

Farbę do plastików czarną (11 zł Boll) dałem to na szpachlowanie, aby nie przebijało pod materiałem.

Głównym problemem dla mnie było to wcięcie między mid a tw (wymyśliłem sobie tak fikuśnie nie idąc na łatwiznę i nie robiąc na równo) no i był problem , jak naciągnąć materiał, a jednocześnie wcisnąć go we zagłębienie... Ale jak widać jak z kobietą...Jak się dopieści to się zmieści...  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


P.S fajne te Twoje slupki Truck

 

Były... tzn gdzieś jeszcze mam , bo zrobiłem potem jeszcze chyba ze 2-3 stage... Pod różne głośniki... A teraz nie mam wcale słupków i sterczy blacha... o! Nie chce mi się :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Co do szmaty na słupki to całkiem fajnie sie nadają gacie grube (leginsy) z lycrą odcienie i faktury do wyboru, do koloru

A jak się uciągają i układają

 

Aż z ciekawości wypróbuje czy przy moich ulepach się ułożą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Widzę że robiłeś nowym Dynamatem - jakie różnice względem STP Golda w/g Ciebie ??  Na ucho do wychwycenia skuteczność w tłumieniu ?? jak z pracą, klejeniem ?? 

 

i drugie pytanie bo nie doczytałem - Laga dużo ucichła po tak kompleksowym wytłumieniu ?? możesz napisać coś więcej ( co w/g Ciebie dało najwięcej, a co najmniej, do jakich prędkości słychać różnicę, co byś teraz zrobił inaczej ) ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stp to stara wersja. Ta nowa jest chyba ciutke gorsza bo ma ciensza blache ;)

W klejeniu lepiej wychodzi dynamit. Bardziej miekki butyl. Sily klejenia nie porownywalem bo zrywalem tylko wierzchnia warstwe stp i to byla masakra. Efekty jeszcze nie znam bo skonczylem chwilowo tak jak widac.

 

Do kompleksowosci to chyba daleko ale..ucichla i to sporo do szybkosci 120/130 potem jest raczej podobnie ;) bardziej slychac szum oplywajacego powietrza bo to stara konstrukcja jest :)

Duzo uciszyly sie opony na mokrym, ton wydawany przez pilot exalto 2 na wodzie byl jakby piskliwy. Teraz jest cisza czyli bardzo mocno slyszalna poprawa.

Najwiecej dala chyba pianka 10mm gms...w tym budzecie to chyba raczej nic bym nie poprawil.

Na dach poleci dynamit niebieski i chyba pianka silent coat 8mm. I to by bylo tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...