Skocz do zawartości

Gdzie mój temat?


Emil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koniec końców - ostrzeżenia jak były tak są, trudno. Luźne refleksje poniżej, nie mam zamiaru ciągnąć "dyskusji".

 

Powalla - jakim cudem (i przede wszystkim - po co?) miałbym prosić o usunięcie imienia "Radek" z posta, którego sam dodałem? Troszkę to nielogiczne i nie patrzyłem na żadne usunięte wiadomości etc. - po co miałbym kombinować, skoro mi na rękę jest żeby opinia Radka była w tym ogłoszeniu? Bez sensu. Jedyną osobą, która mogła Cię prosić o usunięcie jest chyba sam zainteresowany i jak powtórzę, wątpię żeby było to spowodowane odpowiedzialnością za słowa, raczej czymś co jest tajemnicą poliszynela ;)

 

Szczerze przepraszam za nerwowy ton we wcześniejszych postach, z kontekstu dosyć łatwo odebrać teks o zawodzie synalek, jako skierowany personalnie do mnie.

 

 

Radek - przecież nikt Ci nie każe odpowiadać za sprzęt/transakcję. Widziałeś stan głośników i powiedziałeś że są w bdb stanie, czemu miałbym tego nie powtórzyć? Ja nie potrafię ocenić stanu głośników (co sam widziałeś po średniakach/tw) - dlatego podparłem się twoją opinią, skoro się pod nią nie podpisujesz - po co w ogóle ją wyrażać?

 

Rozumiem że na forum i w światku, jest jak w Modzie na Sukces - macie swoje przeżycia i tajemnice, ale... Jeśli ja się wypowiadam na forach np. o fotografii czy komputerach (czyli "moich" broszkach) to odpowiadam za to co mówię i nie mam nic przeciwko cytowaniu mnie. Po to chyba wydajemy opinie (my - ludzie mający pojęcie na dany temat) żeby inni mogli z nich korzystać?

Nie widziałem w tym nic złego i nadal nie widzę, może coś ze mną nie tak...

 

 

Emil - zakładaj nowy temat, ale dopiero jak samochód zacznie grać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ja się wypowiadam na forach np. o fotografii czy komputerach (czyli "moich" broszkach) to odpowiadam za to co mówię i nie mam nic przeciwko cytowaniu mnie.

Mylisz wypowiedź na forum z prywatną rozmową.

Nie chcę odpowiadać za rzeczy ze mną nie związane.

Myślę że to wyczerpuje temat podpierania się moim nickiem podczas sprzedaży uszkodzonych sprzętów.

 

Ps.Wyluzuj,bo bicie piany nie ma sensu.Poza tym pojechałeś po Powalli bezpodstawnie,akurat bardziej uczciwego i przestrzegającego regulaminu usera nie znam.

Temat "kolesiostwa" pozostawię bez komentarza.

Kończę bezsensowną dyskusję...miłego dnia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z urlopu wruciłem, a tu taki bajzel. :wsciekly:

 

Czas chyba wyluzować.

"Kto jest bez winy niechaj rzuci kamień, niech rzuci"

Spotkamy się napijemy się piwka i tak będzie najlepiej.

I jeszcze jedno, ludzie na poziomie się nie oczerniają, a publicznie to już pomyłka.

Forum ma to do siebie, że nie można z kimś swojej racji przedyskutować w cztery :szok::szok:

Także dwa oddechy i

O Mi Tuo Fo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to wyczerpuje temat podpierania się moim nickiem podczas sprzedaży uszkodzonych sprzętów.

 

 

Pytanie tylko - jakich uszkodzonych? Sorry, ale akurat uszkodzonych nie chciałem wystawiać na forum i dlatego tylko woofery były ogłoszone(które są w bdb stanie i opisałem je uczciwie - z resztą, prywatnie mówisz że są ok, a teraz nagle "uszkodzone sprzęty" - WTF?) . Pisałem o tym kilkukrotnie, a tw i midy dałem do sprawdzenia i mam je do dziś. Sam kupiłem je niby w idealnym stanie, a jak było - wiesz dobrze. Dlatego nie puszczam ich tu dalej.

 

Nie zmieniajmy rzeczywistości.

 

I nie biję piany, tylko piszę jak jest. Jak edytować post - nie ma sprawy, jak zająć się sprawą - problemy. Tylko tyle i aż tyle, a powalle przeprosiłem za ton, bo być może był nieodpowiedni.

 

Jak dla mnie można zakończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu wojna o jakies ostrzeżenie...gdybym ja miał zliczyć ile ich miałem na różnych forach to...choć moim zdaniem nie wszystkie słusznie dane.Pod tym względem kocham elektrode,Tam nie nadążam zakładać kont :rotfl:

Co do powalli modze z nim na innym forum kilka lat i też złego słowa o nim nie słyszałem.

Co do kolesiostwa to nazwie to krótko "życie"było jest i będzie.NIE MAM NA MYSLI TEGO FORUM ale jak pisałem "życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kolesiostwa to nazwie to krótko "życie"było jest i będzie.

 

Forum tworzą i wypowiadają się na nim LUDZIE, a nie maszyny, więc to nic dziwnego ,że tworzą się sympatie czy antypatie, i to zupełnie naturalne,że są czasami wyrażane jakieś emocje, zwłaszcza jak trafia się jakaś żarliwa dyskusja. Co nie zmienia faktu, że dynamiczna dyskusja, zwłaszcza kiedy ścierają się jakieś dwie zupełnie inne wizje na dany temat, musi trzymać jakiś poziom i być raczej merytoryczna, a nie na zasadzie "Ty... " wstawcie co pasuje...

Więc tak jak napisał suzuki, looozik panowie i lepiej poświęćcie energię na poradzenie komuś, z mniejszym doświadczeniem, zamiast sobie sypać do pieca i bez tego gorąco... :wink:

Tym bardziej ,że świat mały i potem zamiast "kwasu" na spocie lepiej wypić razem jakieś małe jasne niż obchodzić łukiem... :)

 

ps. A'propos ostrzeżeń, także jakieś dostałem, nawet nie wiem za co... Ale lubię niebieski :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zlicze ile razy wyzwano mnie na pw...grożono spaleniem chaty zgwałceniem dzieci zony...nie wspomne o podbiciu oka na jakims zlocie...nie jeden "prawnik" chciał mnie podać do sądu za usunięcie tematu...szczerze na forum gdzie modzę za same obraźliwe pw daje bana na miesiąc.i jest na to przyzwolenie admina.bo to co się dzieje teraz to...nie odnosze sie teraz do ancymona ale pisze ogólnie...juz nie wspomne o np elektrodzie gdzie za błąd ort czy interpunkcyjny masz warna od razu.

Tu i tak jest jeszcze raj pod tym względem i ja nie mam urazy do moda co mi tu dal kiedyś warna skoro nie chciało mi sie reg przeczytać .. "życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np elektrodzie gdzie za błąd ort czy interpunkcyjny masz warna od razu.

 

Masz kosz od razu , a na warna to trzeba się postarać (PawełS Ci powie) ;) Taki regulamin i akceptujesz go przy rejestracji. Przynajmniej tam można powiedzieć że ludzie starają się pisać poprawnie , a tu ...ehh czasem poprawiam na czerwono orty ale to tylko wzmaga agresję(zobaczcie sprzeczkę Dana i Zomera w jednym temacie ) . Ludzie starają się tylko poprawnie w szkole pisać lecz nie pomyśli jeden z drugim, że poprawna pisownia lub raczej jej brak czasem blokuje drogę do kariery (zatrudnienia) ... oj jak czasem czytam CV w pracy , to aż ręce opadają jakie luzie błędy walą ! Od razu do kosza ląduje taka teczka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkleiłeś w temat stanca na giełdzie linka do ebaya (że za późno , bo F1 poszła niedawno) .

 

Łoj tam łoj tam... Jarek ale chyba te kolori z czasem nikną? ;)

 

Ps. Ja jak widzisz nie mam pretensji o jakieś tam zasady na forum, klepnąłem coś z rozpędu, a że regulamin jest jaki jest więc spokojnie.

Gorzej jak by wcale nie było zasad i żadnego moderatora, jeden wielki "Bajzel", więc ja do "zielonych" nic nie mam... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze ciekawiło jakie znaczenie ma poprawna pisownia na tego typu forach? Staram się pisać poprawnie, pewnie robię jakieś błędy bo nie jestem alfą i omegą. Co innego gdybyśmy byli na forum poprawnej polszczyzny. Nie jestem oczywiście zwolennikiem robienia "byków" ale sam też nie mam zamiaru kogokolwiek uczyć ojczystego języka, od tego jest szkoła i rodzice.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze ciekawiło jakie znaczenie ma poprawna pisownia na tego typu forach? Staram się pisać poprawnie, pewnie robię jakieś błędy bo nie jestem alfą i omegą. Co innego gdybyśmy byli na forum poprawnej polszczyzny. Nie jestem oczywiście zwolennikiem robienia "byków" ale sam też nie mam zamiaru kogokolwiek uczyć ojczystego języka, od tego jest szkoła i rodzice.

 

:ok: Racja .Pisanie sms-ow w jezyku ang jest duzo latwiejsze niz w pol bo ludzie na bledy nie zwracaja uwagi i pisza skrotami np: 4u czyt. For you i wszyscy wiedza o co"kaman"...Zamiast szczesciu liter dwie....Zamaist czterch stron postow tylko dwie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...