Skocz do zawartości

Amatorska instalacja w VW Passat 2.0E


italiano1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie tylko w która stronę?Ostatnio bawiłem się naprzemiennie tymi klockami w jednym aucie.

NIe miałem okazji bawić się w tym samym aucie , ale słuchałem wielu instalek z jednym i drugim prockiem i nie powiedział bym że jest między nimi przepaść . napisz jak poszły twoje testy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pytanie tylko w która stronę?Ostatnio bawiłem się naprzemiennie tymi klockami w jednym aucie.

 

I jakie odniosłeś wrażenia Radek? Plusy minusy, różnice, niuanse?

Nie śmiem nawet twierdzić ,że 701 i nic więcej, ale myślę ,że to bdb rozwiązanie, gdy mamy do czynienia z autem lubiącym "śmiecić" po sygnałówkach, a to z założenia każde niemal auto z aku z tyłu, przy każdym progu mega kablo-logia i to gruba..

Ale ciekawią mnie bardzo Twoje osobiste odczucia w jednym aucie? Bo porównania w różnych instalkach z założenia są trochę wypaczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporą zaleta i jak dla mnie jedyną 701'ki jest dodatkowa droga(średniak). Nie biorę pod uwagę możliwości obsługi ori radyjek w aucie po wyprowadzeniu tego co trzeba.

Na fantomie było więcej życia,dynamiki.System wyraźnie się ożywił i chciał grać.Sam profil brzmienia był bardzo podobny.Przy dość krótkim odsłuchu tylko tyle wpadło mi do ucha.Po fantomie i 701'ce podłączyłem jeszcze jednego "hiciora" ale po wcześniejszych grał że tak powiem słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fantomie było więcej życia,dynamiki.

 

Mhmn... zanotowałem w głowie, ciekawe... musiałbym kiedyś mając okazję dorwać takiego grajka zrobić mu szybką wrzutę nawet w bagażniku i posłuchać sam, czy zauważę jakieś różnice...

Ja lubię żywość i dynamikę... A nie "soulowe" flaki z olejem, tyle ,że dynamikę naturalną płynącą z zamierzeń studia i wykonawcy, a nie system zachowujący się jak nieokiełznany młokos porykujący gdy tylko mu popuścić smycz...

ps.Dzięki za info ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pogonie bo to nie moje.

 

Oj tam kusiłem tylko, kusiłem... najlepiej niech każdy sobie dobiera grajki pod swoje ucho, co miłe dla jednego, będzie "be" dla drugiego, a ze sprzętem jak z kobitkami, "Każda potwora znajdzie swojego amatora"... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Taki maly Update.Tak zeby bylo "hajendowo" zostaly zainstalowane klemy Audison Connection.Z bezpiecznikem w klemie.Z racji ze zasilanie jest 50mm2 klema sa spore, waza chyba pol kilo jedna :rotfl:

post-4055-0-21635100-1342193322_thumb.jpg post-4055-0-49969400-1342193472_thumb.jpg

 

A tak to wyglada juz po zamontowaniu post-4055-0-04688500-1342193578_thumb.jpg

Nie bylo latwo je tam upchac.... post-4055-0-84675400-1342193645_thumb.jpg

 

Wzoraj zrobilem male porownanie z kolega ktory ma nowe BMW M3 z tego roku i chcial zebym posluchal jego autaka na standardzie.On wyszedl ze swojego autka z bananem na twarzy lecz gdy wysiadl do mojego banan z tawrzy mu zniknal, i pojawilo sie zdziwienie :niepewny: Wedlug jego opini pasek zjadl M3 na sniadanie :cwaniak: Szkoda tylko ze gorzej juz bylo na drodze.....

P.S Najbardziej sie mu podobaly Raadkowe slupki :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Ze te glosniki potrafia zagrac to nie ulega watpliwosci ale wszystko bedzie zalezalo od mojego strojenia :rotfl: Poniewaz "zaplumka" to aktywnie...I tu bedzie najwiekszy problem lecz mysle ze jakos to ogarne aby w miare zagralo...Dobre pytanie Stanec z tym montazem.Jak bym mial garaz to nawet dzisiaj a tak to nie jestem w stanie Ci odpowiedziec....Wczoraj gdy wyjmowalem "stary" sprzet" juz mnie brala ta sama choroba co Ciebie ,Trucka, Ancymona i chyba duzo innych , a wiec zeby to pierdo....c w pi...du i dac sobie spokoj...Znowu cale auto rozkrecone , nic nie gra i kasa wydana...Ale to chyba bylo tylko "przeziebienie" :] Ancymon jak zagra tak samo jak RS to moze byc i AWX :rotfl: szkoda tylko ze ten AWX taki drogi :zdegustowany:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Woofery juz siedza.Tweetery na razie na srubke do slupka i musze powiedziec ze wszystko na duuuuzy plus! Woofer strasznie punktualny z zajebista srednica.Szczerze to jeden z lepszych jakie sluchalem.Narazie bawie sie cieciami ale odrazu zniknelo te "sz"cz" co mozna bylo uslyszec w 2.5T Upgrade.Nie wiem czyja to zasluga M1 czy Masterow ale jest teraz mega naturalnie....Co do woofera to myslalem ze SP maja kopa ale w RS-ach ten kop jest znacznie bardziej odczuwalny i punktualny...Sub bardzo dobrze sklejony z wooferem mimo ze narazie nie ingerowalem w czasy.Bas na przedniej szybie ,prawie nie mozliwy do zlokalizowania...Co gdy mialem 17 lat nie bylo problemem gdy mialem tube Mac Audio w bagazniku poloneza :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co gdy mialem 17 lat nie bylo problemem gdy mialem tube Mac Audio w bagazniku poloneza :rotfl:

 

W tym wieku to człowiek się cieszy, że ma bas z bagażnika :rotfl:

 

Coraz bardziej ciekawią mnie te woofery RS, bo miałem kiedyś tweetery z tego zestawu i też dobre wspomnienie zostawiły :wink: Dobrze, że idzie do przodu nawet przy tej pogodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wieku to człowiek się cieszy, że ma bas z bagażnika :rotfl:

 

Dobrze, że idzie do przodu nawet przy tej pogodzie :)

 

Chyba to najbardziej mi przeszkadza z tym ze u mnie nie ma sniegu tylko pada i wieje juz trzeci tydzien....A to chyba gorsze.. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woofer...

Widzę że Twoje odczucia pokyywają się z moimi - dobre są te woofery :)

...odrazu zniknelo te "sz"cz" co mozna bylo uslyszec w 2.5T...

Raczej bym stawiał ma M1, 2.5T do ogarnięcia są względem sylabiantów, a podejrzewam że i punkt podziału wraz z tym jak pracuje tam woofer też robi swoje.

Sub bardzo dobrze sklejony z wooferem mimo ze narazie nie ingerowalem w czasy

Tu też podobnie miałem, nawet próbowałem z czasami jakieś oczko w górę/w dół i jakoś nie było specjalnie różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...