Skocz do zawartości

Kolejny świetnie zapakowany głośnik...


downloader19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem się z wami podzielić tym co dzisiaj odebrałem z poczty...

 

Od razu gdy odbierałem paczkę zauważyłem, że głośnik jest beznadziejnie zapakowany, ale śpieszyłem się itd. więc pomyślałem, może będzie ok...

 

Oczywiście w domu od razu w rękę telefon i włączam kamerę do rozpakowywania. Podczas rozpakowywania, aż się przeraziłem... Od razu telefon do sprzedającego. Oczywiście sprzedający nie przyznaje się do winy i twierdzi, że świetnie zapakował głośnik. Prosiłem go o zapakowanie go dokładnie (za przesyłkę zażądał 28zł)...

 

Zrobiłem kilka zdjęć:

 

 

http://img832.imageshack.us/img832/2899/dsc01498yv.th.jpg

 

 

 

http://img256.imageshack.us/img256/551/dsc01496tu.th.jpg

 

http://img848.imageshack.us/img848/193/dsc01495n.th.jpg

 

http://img829.imageshack.us/img829/8223/dsc01494q.th.jpg

 

Sprzedający na początku zaoferował naprawę, ale powiedziałem mu, że nie chcę naprawianego i tylko zwrot gotówki wchodzi w grę... drugi telefon tym razem od sprzedającego i zmięknął, zaproponował drugi głośnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że jeszcze puszek po piwie nie wrzucił :) Ja osobiście jak pakuję sprzęt, to często do przesyłki sam dokładam $$$ (często przekraczam wagę) - wolę dołożyć styropianów, pianek, gazet, jak zapakować niechlujnie i narażać siebie i kogoś na jakieś sytuacje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dostałem suba "przyczepionego" do kartonu wewnatrz za pomoca opasek zaciskowych, zero wypełnienia... Oczywiscie sub do mnie doszedl ale w stanie latajacym po pustym kartonie :O Całe szczęście sub solidnej firmy, przetrwał :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjjj fujjjj.... oby tylko nie zostaly resztki tych trunków w butelkach i po tym co tam jeszcze bylo nawalone.... swoja droga brakuje jeszcze jakiegos zdechlego zwierza np myszy kota czy czegos takiego no i much....... :P

 

Widac sprzedawca wyrobil sobie opinie i swietna reklame.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raz jak zapakowałem suba, to od razu napisałem do zwycięzcy aukcji, co by otwierał go na dworze, bo w domu będzie mieć pełno pianek, styropianu i itp. ( wszystkiego co się używa do pakowana paczek włącznie z folią "bombelkową" :D )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez pare razy wysylalem suby i raz nawet dwa jednocześnie i jeszcze nikt sie nie skarżył

Nawet piszą ze paczka wyglada jak by przed chwila była pakowana i z półki ściągnięta a nie po tylu kilometrach w podróży

 

 

I tylko UPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo jak ma sie mózg to sie pakuje jak biały... Też kiedyś dostalem 2x 30cm wrzucone do reklamówki a pozniej luzem do pudełka... Za daleko miałem zeby rzucic nimi w sprzedajacego...

 

4 woofery hifona luzem pakowane tez przyszły w czesciach..

 

http://lukas22.pxd.pl/gallery/pic966/t2012031420454529568020.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za gosc.. Tez chcialem kupic tego suba, dobrze ze nie kupilem. Na 3 wzmacniacze w tamtym tygodniu mam 2 uszkodzone, 1 jeszcze niesprawdzony.. Ostatnio jest taki syf, ze glowa boli :/

Nie chwalac sie do moich paczek bez noza do tapet i 15 minet wolnego czasu nie warto podchodzic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no ja od 2004r wysłałem już sporo paczek - zbieram druczki nadania na wszelki wypadek i jest ich masa - bo mieszczą się na ścisk w pudełku po radiu :) aż kiedyś przeliczę ile tego poszło i poczta i kurierzy zarobili - wyjdzie pewnie ciekawa sumka. Ale jak dotąd nie trafiło mi się, że była źle zapakowana paczka.

 

Natomiast rzecz do mnie dochodzące - masakra - dostałem raz infinity 100.3se zawinięty tylko w brudny i śmierdzący dywanik samochodowy owinięty taśmą (ojciec odbierał - pęknięty magnes i pokrzywiony kosz) głośnik do kosza.

Dostałem też tonsila Sw zapakowanego w podobny sposób - też butelki ale w jednej z nich była nieżywa mysz! Zdjęcie mam - więc jak znajdę to wstawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem juz to, dlatego za kazdym razem gdy kupuje głośnik od kogos, wysyłam długą instrukcje jak poprawnie zabezpieczyć głośnik w paczce.

Kiedyś bralem jakies glosniczki od goscia, wylicytowałem za centy, za paczke zabuliłem 30zł, a dostałem karton po czajniku bezprzedowowym, luzem glosniki, magnesy pokruszone. Masakra, trzeba być ograniczonym lub kompletnym głąbem albo nie miec czasu aby normalnie spakowac przedmiot.

Szkoda sprzętu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...