Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja tez dostalem ostrzezenie i bana na miesiac za pisanie w gieldzie i jakas zyje. Nie przeczytalem regulaminu i kara musiala byc :P

Tak tylko że przeczytałem regulamin i ofertę napisałem zgodnie z regulaminem.;)

Inna sprawa że @dan124 i asertywność nie ida ze sobą w parze a to dziwne bo jako moderator powinien ukazywać ja w każdym popełnionym poście w innym przypadku nie powinien chyba mieć dostępu do funkcji forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jaki był?  Wiesz dla kogo  jest giełda?  JEST DLA AKTYWNYCH USERÓW ... a dlaczego , to już odpowiedni temat sobie poszukaj i poczytaj . Chociaż wiesz nie trudź się , bo i tak nic to nie zmieni . Regulamin jest i MUSISZ się go trzymać , a jeśli Ci nie  pasuje , to wiesz ...masz magiczny czerwony krzyżyk po prawej na górze . Klikasz i masz już luzzzzzz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z z OT, mam kumpla z ulicy+lat młodosci, który ma rodzine tam gdzie Ty mieszkasz, zawsze sie zachwyca cisza i spokojem itd :)

 

 

A co do obiekcji... Jest regulamin to obowiazuje, zmiany Ciebie takze dotycza... "Nieznajomość prawa...." i takie tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo przewiduję, że umieścił post w "kupię" lub "zamienię" łamiąc jeszcze http://www.strefacaraudio.pl/topic/24994-uwaga/  , no bo każdy może  przecież napisać temat  w "sprzedam" jednak tylko tematy nie łamiące regulaminu giełdy są widoczne po zatwierdzeniu moda , tak więc proponuję recydywę , a  powielisz los sheffunio .

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW życie mnie ostatnio zmusiło do przeglądnięcia stron dla koksów(sterydy, siłownia i inne sztuki walki :)). Tylu błędów ortograficznych, nieskładnych zdań i dziwnego szyku wyrazów jak żyję nie widziałem. Jak jeden chciał być inteligentem to, poza tym że pisał "spszedam odrzywki w zastżykach", po prawie każdym słowie stawiał przecinek. Co się moje biedne oczęta namęczyły... A im więcej postów tym głupszy koleś. Zacząłem znów wierzyć w stereotypy których sam nienawidzę. Najlepszy był chyba okrutnie "nakoksowany" koleś w wieku około 19lat z sygnaturą pod postami "MASA, SIŁA, AGRESJA". Chyba zrobił sobie nawet taki tatuaż :rotfl:  Jak ktoś mu jechał to gość pisał "MSA dzi*ko!"


 

A propos trzeba pomyśleć o tym dziale żeby się nie nabijały ;)

 

Nie, Dan! Tylko nie to! Wyzerujesz mi licznik! I chyba też Majerankowi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo przewiduję, że umieścił post w "kupię" lub "zamienię" łamiąc jeszcze http://www.strefacaraudio.pl/topic/24994-uwaga/  , no bo każdy może  przecież napisać temat  w "sprzedam" jednak tylko tematy nie łamiące regulaminu giełdy są widoczne po zatwierdzeniu moda , tak więc proponuję recydywę , a  powielisz los sheffunio .

Nie gdybaj powala bo nic a nic ci to nie wychodzi ...

Nie informujesz o zmianach w regulaminie dlaczego? Jesteś modem to się weź za robotę od czego tu jesteś ? To nie twoja piaskownica

 

Tak z z OT, mam kumpla z ulicy+lat młodosci, który ma rodzine tam gdzie Ty mieszkasz, zawsze sie zachwyca cisza i spokojem itd :)

 

 

A co do obiekcji... Jest regulamin to obowiazuje, zmiany Ciebie takze dotycza... "Nieznajomość prawa...." i takie tam...

Tak to bardzo spokojna okolica może nawet zbyt spokojna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo wam coś na temat podróbek PB S-6C?
http://allegro.pl/glosniki-powerbass-s-6c-165mm-nowa-cena-importer-i3086595942.html

 

Są jakieś bardzo tanie, czy coś się zmieniło w konstrukcju może? Albo wchodzi nowy model i ten jest wyprzedawany?

Ogólnie kiedyś ten model stał po ok 250zł, teraz spadł do 200zł, a ESSA sprzedaje jeszcze ~50zł taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie... ale gdzie bym nie przeczytał to zawsze w cenie ok 250zł były helixy b62c, pb s6c i hetrze których modelu nie pamiętam.

I kiedyś żałowałem, że nie wziąłem tego zamist helixów.

W sumie gościu ma bardzo dużo PB w raczej dobrych cenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...