Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Jakbym pod końcówkę radia zapiął :)

I jakby w garnek pierdział zapewne - sucho, płytko i bez wyrazu :)

 

 

Co innego, że tylko na próbę to zrobiłem z ciekawości, ale efekt mnie zdziwił

No to masz odpowiedź czemu taki kibel jest. Zapinanie mostków na próbę sprowadzi się tylko do sprawdzenia czy zadziałają.  Są teorie na forum (trochę spiskowe :D ), że na mostkach to kontroli nie ma i coś w tym jest. Tyle, że zwykle częściej sprowadza się ten fakt do tego iż użytkownikowi brakuje kontroli nad wzmakiem niż do tego że wzmak nie potrafi głośnika kontrolować. Szansy wzmakowi nie dałeś po prostu lub wymagałeś zbyt wiele od niego na szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ułożenie musisz liczyć powiedzmy 10-15 godzin grania, woofery mam na myśli tutaj. A gainy też w kość potrafią dać mocno i pewnie następne kilka dni zejdzie na próbach, inaczej/szybciej sygnał narasta na mostkach. Zdecydowanie prościej powietrze i życie idzie złapać na graniu przy użyciu pojedynczych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokręciłem tu i tam i dałem spokój. Z godzinkę może dzisiaj to ćwiczyłem. Z innym piecem znacznie łatwiej poszło na tym samym systemie, kilka miesięcy temu. No ale z gienkiem ciekawość zaspokojona, potrzebuję od niego wszystkie kanały, więc próba próbą, ale zaniepokoiło mnie to nieco. Mostków tak często na woofery w końcu nie ćwiczyłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się prędko poza 3miasto nie wybiorę tym samochodem z racji tego, że drugi pali połowę lub mniej niż połowę co MB  :wink: Grać miały oba i w sumie tak przez jakiś czas było, ale priorytety i hobby są różne. Ale okazja pewnie będzię i dego też pewnie będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc, napisałem temat w komisie z ofertą który sie nie ukazał a był zgodny z regulaminem który czytałem przed wstawieniem oferty .Na maila i forum dostałem info o ostrzeżeniu z Twojej strony z notką "komis" więc jaka podstawa owego działania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...